TurkNet Gigafiber'e geçilir mi?

MoXern

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an Kablonet download hızı 25 olan paketi kullanıyorum. Bizim buraya hızı 1000 Mbps olan TurkNet GigaFiber getirmiş. TurkNet hakkında servis konusunda sıkıntılı olduğunu (hatta bir yorum internetin bozulduğunu ve 15 gün boyunca servis gelmediğini söylüyor) ve sürekli kesinti olduğu yorumlar okudum. Sizce bu yorumlar doğru mu? GigaFiber'e geçilir mi yoksa başka öneriniz varsa yazabilir misiniz? Bizim burada TurkNet hariç çoğu internet sağlayıcıları 100 Mbps sağlıyor.

Bağcılar'da aldığım hız bu, kesinlikle geçilir.

turknetadamdirshot_1.jpg

Hocam servis ve kesinti sıkıntısı genelde farklı (bkz.: Türk Telekom) altyapılar kullanıldığında oluyor. 4 senedir TurkNet kullanıyorum, daha GigaFiber diye bir olay yokken 35 Mbps hız alıyordum ardından 75 Mbps'e yükseltmiştim. Türk Telekom'un altyapısını kullanıyordu ve kesintiler yaşıyordum. GigaFiber geldikten sonra (yılda max. 2 kere olan planlı bakım kesintileri hariç) tek bir gün bile kesinti olmadı. Kesinlikle tavsiye ederim. Hatta bir arkadaş kodu ile kaydolursanız hem arkadaşınız hem de siz 6 ay boyunca 1 aylık hizmet bedeli kadar indirimli kullanıyorsunuz. TurkNet kullanan arkadaşınız yoksa size kod verebilirim. 😁

Geri
Yukarı