TurkNet GigaFiber'e geçilmeli mi?

sivurant

Hectopat
Temmuz sonu Türk Telekom tarifem bitecek. Türk Telekom 16 Mbps internet için 146TL istiyor bana mantıklı gelmiyor. Oturdugum yerde TurkNet GigaFiber altyapısı bulunmakta geçmeli miyim? Genelde insanlar müşteri temsilcisine bağlanamadıkları için şikayetçiler sıkıntı yaşarsam evdekilerde değiştirdiğim için lagaluga yaparla (kardeşim Online ders veriyor)

Son olarak da Türk Telekom bağlantımı duvardan gelen hattan alıyorum ev içi resmi ekleyeceğim. TurkNet binaya yeni geldi bağlantı kutusunu bina holüne bıraktılar herhangi bir duvar kırma işlemi yapılacak mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-02-25-01-01-41-897.jpeg
    Screenshot_2021-02-25-01-01-41-897.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde insanlar müşteri temsilcisine bağlanamadıkları için şikayetçiler sıkıntı yaşarsam evdekilerde değiştirdiğim için lagaluga yaparla (kardeşim Online ders veriyor)

Son olarak da Türk Telekom bağlantımı duvardan gelen hattan alıyorum ev içi resmi ekleyeceğim. TurkNet binaya yeni geldi bağlantı kutusunu bina holüne bıraktılar herhangi bir duvar kırma işlemi yapılacak mı?
Şu iki sorumu çözersem sıkıntı kalmaz.

Turknet gigafiber'e geçmelisin bence. Duvarı kırıp kırmamaları binanın yapısına bağlı bazen duvardan telefon hattı yuvasından çıkarıyorlar bazen kapının oradan ufak delik yapıyorlar. Kendi altyapıları ile sorunsuz hizmet vereceklerini düşündüğümden müşteri hizmetlerini aramanı gerektirecek sorunlar yaşayacağını sanmıyorum. 16mbps ADSL ile 1000/1000 fiber internet aynı fiyat şaka gibi 😂

Şu iki sorumu çözersem sıkıntı kalmaz.
İlk sorunuza cevabım: Turknet kendi altyapısında sorun çıkartmayan bir firma, sorun çıksa da kendi ekipleriyle müdahele edip çok rahat şekilde çözüyorlar. Gönlünüz rahat olsun.

İkinci sorunuza cevabım: Mesela benim evimde superonline sizin gösterdiğiniz DSL kablosunun geçtiği hattı kılavuz olarak kullanıp kabloyu oradan geçirdi, evinize bağlı bu durum.

Temmuz sonu Türk Telekom tarifem bitecek. Türk Telekom 16 Mbps internet için 146TL istiyor bana mantıklı gelmiyor. Oturdugum yerde TurkNet GigaFiber altyapısı bulunmakta geçmeli miyim? Genelde insanlar müşteri temsilcisine bağlanamadıkları için şikayetçiler sıkıntı yaşarsam evdekilerde değiştirdiğim için lagaluga yaparla (kardeşim Online ders veriyor)

Merhaba, öncelikle bütün sosyal medya kanallarından ve online işlem merkezinden her zaman destek alabilirsiniz. GigaFiber çalışması sırasında daire içinde ekipler duvar kırma işlemi yapmamaktadır.

İlk sorunuza cevabım: Turknet kendi altyapısında sorun çıkartmayan bir firma, sorun çıksa da kendi ekipleriyle müdahele edip çok rahat şekilde çözüyorlar. Gönlünüz rahat olsun.

İkinci sorunuza cevabım: Mesela benim evimde superonline sizin gösterdiğiniz DSL kablosunun geçtiği hattı kılavuz olarak kullanıp kabloyu oradan geçirdi, evinize bağlı bu durum.
Evim kiralık olduğu için oyle kırıp dokme işlemi yapamam kafama gore bu yuzden benim için onemli.

Merhaba, öncelikle bütün sosyal medya kanallarından ve online işlem merkezinden her zaman destek alabilirsiniz. GigaFiber çalışması sırasında daire içinde ekipler duvar kırma işlemi yapmamaktadır.

Peki nasıl olucak bu işlem burada belirtilen gibi mi ?

Mesela benim evimde superonline sizin gösterdiğiniz DSL kablosunun geçtiği hattı kılavuz olarak kullanıp kabloyu oradan geçirdi, evinize bağlı bu durum.

Evim kiralık olduğu için oyle kırıp dokme işlemi yapamam kafama gore bu yuzden benim için onemli.

Peki nasıl olucak bu işlem burada belirtilen gibi mi ?
Kesin olarak şu şekilde bağlantınızı yaparlar diyemem ama geldikleri zaman duruma göre kontrol ederek işlem sağlayacaklardır.

Geldiklerinde ekiplerden yardım alıp bağlatırsınız. Baktınız duvarlarınız kırılıyor, 16 Mbps ile devam yolunu seçebilirsiniz. TurkNet tavsiye edebilirim. 1000 Mbps fiyatına 16 Mbps ADSL alabiliyorsunuz.

Hocam geçtiniz mi GigaFiber'e? Ben de aynı şekilde 16 Mbps Türk Telekom HiperNet kullanıyorum ve GigaFiber'e geçmeyi düşünüyorum fakat kararsızım.

Yeni konular

Geri
Yukarı