TurkNet güncel memnuniyetiniz nasıl?

muratgunes

Femtopat
Yeni bir internete geçmeyi düşünüyorum ve ilk tercihim TurkNet. Bu firma ile alakalı tüm şikayetleri okuduğumda genelde 2019 öncesi atılmış yorumlar. Güncel pek fazla müşteri temsilcisi veya farklı bir sorunla gelen şikayet göremedim. TurkNet kullanan arkadaşların son dönemde yaşadığı problemler var mı acaba? Ayrıca bölgesel olarak belirli farklılıklar yaşanabilir, bunu biliyorum ama aklımda genel bir fikir oluşturmak amaçlı araştırma yapıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir internete geçmeyi düşünüyorum ve ilk tercihim TurkNet. Bu firma ile alakalı tüm şikayetleri okuduğumda genelde 2019 öncesi atılmış yorumlar. Güncel pek fazla müşteri temsilcisi veya farklı bir sorunla gelen şikayet göremedim. TurkNet kullanan arkadaşların son dönemde yaşadığı problemler var mı acaba? Ayrıca bölgesel olarak belirli farklılıklar yaşanabilir, bunu biliyorum ama aklımda genel bir fikir oluşturmak amaçlı araştırma yapıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sağlam altyapınız varsa, Ferrari alt yapınız yoksa LED'li şahin olan şirketin kod adıdır "TurkNet." Şahsen altyapım var ve aktif olarak kullanıyorum bir sıkıntısını da görmedim şu zamana kadar.

Güncel olarak 2 senedir TurkNet kullanıcısıyım, 2 ay öncesine kadar ara ara satürasyon sorunu(tüm hızlarım ve pingim düşüyordu 1 gün boyunca) yaşıyordum ancak 2 senedir yaşadığım tek sıkıntı bu oldu ve şu an gayet memnunum, çok az sorun yaşadım şu ana kadar.
Altyapınız varsa, Ferrari alt yapınız yoksa LED'li şahin olan şirketin kod adıdır "TurkNet." şahsen altyapım var ve aktif olarak kullanıyorum bir sıkıntısını da görmedim şu zamana kadar.

Bizim burada çöp bir altyapı var, Türk Telekom Max 10 Mbps download bağlayabiliyordu, şu anda TurkNet'ten 35 Mbps hız alıyorum( fiber yok bölgemde)

Gündüzleri 1-2 defa kopma yaşadım yaklaşık 1 sene içinde. Gündüzleri canımı sıkmadı açıkçası. Bir kere uzun süreli kopmuştu, yasakların yeni başladığı zamanlarda. Aradım durumu anlattım. Size belki imkansız gelicek ama tam 2 saat sonra bir yetkili eve geldii ve durumu düzeltti.
Ama geceleri biraz sıkıntılı. Neredeyse her ay 2-3 defa saat 3 gibi kesiliyor. Sebebini bilmiyorum. 5-20 dakikalığına gidiyor.
Pingim her oyunda diğer türklere nazaran düşük. İstanbul'da olmam bu konuda etken ama İstanbuldakilere göre de düşük. Ping konusunda çok memnunum.
Hız olarak da iyi. 35 Mbps paketim var. Testlerde 37 bile gördüğüm oldu. 33-37 arasında geziyor.
Puanım 7/10. 3 puanı geceleri kesilmesinden ve 85 TL olmasından kırıyorum.
Müşteri temsilcileri de iyidir bu arada.

TürkNet bir şans oyunudur.

Ben Türk Telekom kullanıyorum, eğer oturduğunuz binada VDSL veya fiber altyapı varsa öneririm. 50mbps alıyorum, oyunlarda da lag yok denecek kadar az. Eğer bütçeniz yeterse alabilirsiniz

2020 Ekim'den beri kullanıyorum 95 liraya 100 Mbit kullanmak mükemmel. Karşı komşum 16 Mbit'e 90 lira veriyor. Alt yapın çok kötü sorunlu değilse geç. KKA85DW86qsh davet kodum kullanırsan sende ben de 1 ay beleş.

Geri
Yukarı