TurkNet için hangi altyapı ve modem uygundur?

Fiber yok ve sanırım fiber çekmek bayağı uzun sürüyor.

TurkNet son zamanlarda çok fazla yatırım yapmaya başladı.
Arkadaşlar link vermiş buradan sorgulayın.

Olmazsa Facebook'tan TurkNet'e mesaj atın bölgeniz için giga fiber planlaması var mı buna göre hareket edin.
[/QUOTE]
Öyle bir şey yaparım ama sanırsam yok. Getirtmek için ne yapabilirim?

Hattınız VDSL destekli, ben olsam hemen TurkNet'te geçerim, ki öyle yaptım Max. 22MB veriyordu aynı şekilde 75MB ile TurkNet kullanıyorum şu an
Hocam, sıkıntı olan şey acaba bu modem ile TurkNet geçişi yapabilir miyim? Türk Telekom modemi sonuçta.

Altyapı aynı olunca TurkNet de veremez diyen arkadaşlar. Yok böyle bir şey. Altyapı ile alakası elbette var. Ama altyapı çok çok iyi olsa bile TT veremiyor hızı.

TurkNet son zamanlarda çok fazla yatırım yapmaya başladı.
Arkadaşlar link vermiş buradan sorgulayın.

Olmazsa Facebook'tan TurkNet'e mesaj atın bölgeniz için giga fiber planlaması var mı buna göre hareket edin.

Hocam, sıkıntı olan şey acaba bu modem ile TurkNet geçişi yapabilir miyim? Türk Telekom modemi sonuçta.
[/QUOTE]
Modemi satın aldıysan fark etmez ayarları değiştirebilirsin.

Modemi satın aldıysan fark etmez ayarları değiştirebilirsin.
[/QUOTE]
Tamamdır hocam o zaman bu linkten mesaj yazıyorum?

Bana Türk Telekom 22MB hız veriyordu aynı hatta hiçbir şey değiştirmeden 75MB alıyorum TurkNet'ten

Yukarıda ki linkten adresinizden ne kadar hız alabileceğinizi görebilirsiniz.
İç tesisatta sıkıntı varsa modeme o kadar gelmez. Türk Telekom verebildiğini verir böyle bir şey yok. 55 kadar der ama SNR düşüktür diye kopma olur diye vermez.

İç tesisatta sıkıntı varsa modeme o kadar gelmez. Türk Telekom verebildiğini verir böyle bir şey yok. 55 kadar der ama SNR düşüktür diye kopma olur diye vermez.
Ek Açıklama 2021-11-13 151926.png

Eğer Gigafiber gelirse bu hızı alabilir miyim?

Geri
Yukarı