TurkNet indirme hızı 0'a düşüyor

Veunex12

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, TurkNet'e geçiş yaptım fakat garip bir şekilde indirme hızlarımda sürekli 0 kb/s görüyorum. Belirli aralıklarla düşüyor sonra geri 12mb/s'ye yükseliyor, sebebi nedir? Daha önceki ISS'de böyle bir sorun yaşamıyordum.

Merhaba arkadaşlar, TurkNet'e geçiş yaptım fakat garip bir şekilde indirme hızlarımda sürekli 0 kb/s görüyorum. Belirli aralıklarla düşüyor sonra geri 12mb/s'ye yükseliyor, sebebi nedir? Daha önceki ISS'de böyle bir sorun yaşamıyordum.
Merhaba, yaşadığınız sorun ile ilgili online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturdunuz mu? Açık bir kaydınız varsa numarasını yazabilirsiniz. Kontrol etmek isterim.

Merhaba, yaşadığınız sorun ile ilgili Online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturdunuz mu? Açık bir kaydınız varsa numarasını yazabilirsiniz. Kontrol etmek isterim.

Bir kez destek kaydı oluşturdum fakat destek kaydımla ilgilenen hanımefendi Wi-Fi optimizasyonu ile ilgili birşeylerden bahsetti tekrardan söylememden sonrada PC'den hız testi yapmamı istedi şikayetimi ya tam anlamadı ya da ezber bir şeyler söylemek istedi. İnternet hızım sabit hiçbir sıkıntım yok kesinti vs yaşamıyorum fakat indirme yaptığımda platform fark etmeksizin 0 Kb/s olarak düşüyor tekrardan yükseliyor. İsterseniz tekrardan destek kaydı açıp size kayıt numarasını yazabilirim.

Geri
Yukarı