TurkNET internet bağlar mı?

Benim bildiğim bağlantı için Turk Telekom elemanları geliyor. O gelen elemanda Turk Telekom elemanıdır yani. TurkNet'in öyle bir hizmeti yok onu demek istedim.

Eğer aktif bir hattınız var ise kuruluma gerek yok. Taahhüt bitince otomatik olarak geçmesi gerekir normal şartlar altında. Ama bu süreç uzayabiliyor maalesef.
Yani herhangi bir hat çekme işlemi olmayacak değil mi? Benim internetin bağlantısında sıkıntı olmuştu, ev telefonu girişinde sıkıntı var bizim binada, doğrudan odama geliyor sarı cam kablo, bir sıkıntı olmaz dimi?

Ben TürkNet kullanmadım ama şu 100Mbps işi çok uygun ama mesela biz 100Mbps paketi için başvurmuştuk sonra evimizin altyapısına baktık en fazla 35Mbps destekliyormuş, sorduk servise, o zaman en fazla 35Mbps alabilirsiniz dediler. Alacak arkadaşlara buna dikkat edin derim

Ben TürkNet kullanmadım ama şu 100Mbps işi çok uygun ama mesela biz 100Mbps paketi için başvurmuştuk sonra evimizin altyapısına baktık en fazla 35Mbps destekliyormuş, sorduk servise, o zaman en fazla 35Mbps alabilirsiniz dediler. Alacak arkadaşlara buna dikkat edin derim
Şu anda ben ona da okeyim. Taahhütsüz ve kotasız olması beni cezbediyor, TTNET'te 200 GB'dan sonra internet erişimi duruyor.

Sorun yaşaman tamamen şans işi gibi bir şey. TurkNet'i 1.5 seneden fazladır kullanırım Altyapı çalışması dışında hiçbir sorun yaşamadım. Tamamen şans işi yani çok fazla sorunda yaşayabilirsin. Hat babamın adınaydı Turk Telekom taahhüt bitince ben belgeleri kendim yolladım. Taahhüt bitti hat kesildi 2 saat sonra geldi internetim. Tabi bu 1.5 sene önceydi.

Sorun yaşaman tamamen şans işi gibi bir şey. TurkNet'i 1.5 seneden fazladır kullanırım Altyapı çalışması dışında hiçbir sorun yaşamadım. Tamamen şans işi yani çok fazla sorunda yaşayabilirsin. Hat babamın adınaydı Turk Telekom taahhüt bitince ben belgeleri kendim yolladım. Taahhüt bitti hat kesildi 2 saat sonra geldi internetim. Tabi bu 1.5 sene önceydi.
Anladım. Yani gelip kurulumu yapacaklar, ben 9 Aralık'ta taahhüt bitene kadar Türk Telekom'u kullanmaya devam edeceğim. Taahhüt bittiğinde otomatik olarak TürkNet'i kullanmaya başlayacağım.
Anladım. Yani gelip kurulumu yapacaklar, ben 9 Aralık'ta taahhüt bitene kadar Türk Telekom'u kullanmaya devam edeceğim. Taahhüt bittiğinde otomatik olarak TürkNet'i kullanmaya başlayacağım.
Ben taahhütüm bitmeden belgeleri yollayacağım ama bu arada.

Belgeleri erkenden yollayın. Zaten taahhüt bitmeden işlem yapmıyorlar. Taahhüt bitince otomatik geçiş işlemlerini yapıyorlar.

Belgeleri erkenden yollayın. Zaten taahhüt bitmeden işlem yapmıyorlar. Taahhüt bitince otomatik geçiş işlemlerini yapıyorlar.
Anladım. Ayrıca ben modemi dönüştürücü ile kullanıyorum, fiber dönüştürücü var modemin yanında. Bu sıkıntı olur mu? Onların böyle bir imkânı var mı?
Yine bir şey daha sormak istiyorum. Benim taahhütüm 9 Aralık'ta bitecek, ben belgeleri yarın göndereceğim. Diyelim ki ben gönderdikten 4-5 gün sonra kuruluma geldiler ve kurulum yaptılar. Ben bu süre boyunca taahhüdümün bitmesini ve TurkNet'e geçiş yapmayı mı bekleyeceğim internetsiz bir şekilde?

İptal ettirme yapmayın. Taşıma yapın.

Buradan ekran görüntüsü atar mısınız?

İptal ettirme yapmayın. Taşıma yapın.

Buradan ekran görüntüsü atar mısınız?
Taşıma yapamayacaklarını söylediler, onu sordum. Yeni işlem başlatıyoruz fiberler için dediler.

1606394085006.png

Geri
Yukarı