TurkNet Sakarya'ya GigaFiber bağlar mı?

Muğla planlar arasında olmasına rağmen proje askıya alındı. Sebebini sorduğumda birbiri ile alakası olmayan yanıtlar verdiler. Enayi gibi 10 aylık faturayı peşin ödediğim için başka operatöre de geçemiyorum.
Merhaba, planlama sırasında bazen değişiklik olabiliyor. Süreci proje ekibimiz takip ettiği için maalesef bu konuda net bir bilgi veremiyorum. İptal durumlarında kullanmadığınız günlerin iadesini yapıyoruz.

Gazipaşa/ANTALYA'ya gelecek mi? Gelecek ise ne zaman? @TurkNet Destek Ayşegül @500498 @TurkNet Destek Tutku.
Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için liste bilgisi veremiyoruz. GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 😇 @Pcman80 @theumtkyd

En son İstanbul Ankara ve İzmir harici sadece Tekirdağ'ın ve Gebze'nin çok kısıtlı bir bölgesine girdiler. Bunlar haricindeki il ve ilçelere 2-3 yıl içinde gireceklerini düşünmek hiç gerçekçi gözükmüyor. Bütçe ve ekipleri çok kısıtlı.

Geri
Yukarı