TurkNet internet hızı nakil sonrası düştü

Sayo

Hectopat
Merhaba, VDSL70 paketini kullanıyorum fakat nakil işlemi sonrası hızım 10 MB'a düştü. Desteğe yazıyorum sadece hız testi istiyorlar. Aynı modem aynı ayarlar sadece kablo farklı. Neden böyle oldu?

Dosya Ekleri

• IMG_8566.png
    IMG_8566.png
    43,9 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_8565.png
    IMG_8565.png
    120,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, VDSL70 paketini kullanıyorum fakat nakil işlemi sonrası hızım 10 MB'a düştü. Desteğe yazıyorum sadece hız testi istiyorlar. Aynı modem aynı ayarlar sadece kablo farklı. Neden böyle oldu?
Hocam hattınız VDSL'den ADSL'e geçirilmiş. Önce altyapınızı sorgulayın eğer VDSL varsa OİM üzerinden kayıt açıp VDSL'e geçiş isteyin.

Hocam hattınız VDSL'den ADSL'e geçirilmiş. Önce altyapınızı sorgulayın eğer VDSL varsa oim üzerinden kayıt açıp VDSL'e geçiş isteyin.

Hocam hattım 70Mbps VDSL destekliyor. Müşteri temsilcisine yazıyorum diyorum ki VDSL degil ADSL bağlıyım kadın bana hala VDSL'e bağlısınız diyor. Şaka gibi. Durum Türk Telekom'a iletilmiş.

TurkNet'te paket var mı? Altyapının karşıladığı Max hız verilmiyor mu?

Max hızım 70 işte.

Hocam hattım 70Mbps VDSL destekliyor. Müşteri temsilcisine yazıyorum diyorum ki VDSL degil ADSL bağlıyım kadın bana hala VDSL'e bağlısınız diyor. Şaka gibi. Durum Türk Telekom'a iletilmiş.

Max hızım 70 işte.
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

Kayıt no: 65741371. arkadaşlarınız Türk Telekom ekibine yönlendirmiş. Bakalım bekliyoruz çok yavaş aksiyon alıyorsunuz bilginiz olsun. Sorunum çözülsün çözülmesin her türlü iptal edeceğim.
Kontrol ettiğimde hattınızda bugün giderilmesi öngörülen bir genel arıza bilgisi bulunuyor ama ekiplerden güncel bilgi alarak size dönüş yapacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı