TurkNet internetimiz kesildi

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba. 6 aydır TurkNet kullanıyorum. 2 gün önce hızımız 60'dan 35'e düştü ve biz de müşteri hizmetlerine yazdık. Olay yerine TT saha ekipleri gelecek dediler. Geldikleri gün internetimiz kesildi. Yaklaşık 24 saattir internetimiz yok. Ne yapabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de başıma gelmişti, gelen ekip kablo yanlarında yok diye söküp gittiler ertesi gün yaptılar. Ayrıca müşteri hizmetlerine yazıp teknik destekten dolayı internet kullanamadığını ve kullanmadığın günlerin faturadan düşmesini talep et. Ben 1 gün kullanmadım 2 gün düşmüşlerdi. :)

Bizde de bir ara olmuştu. İç tesisat değişecek demişlerdi, modeme gelen kabloyu komple değiştirdik düzelmemişti. Sonra modemde sorun var dedileri garantiye götürdük modemde sorun yoktu. Sonrasında kendi kendine düzeldi. Turknet müşteri hizmetleri gerçekten çok kötü.

Bizde de bir ara olmuştu. İç tesisat değişecek demişlerdi, modeme gelen kabloyu komple değiştirdik düzelmemişti. Sonra modemde sorun var dedileri garantiye götürdük modemde sorun yoktu. Sonrasında kendi kendine düzeldi. TurkNet müşteri hizmetleri gerçekten çok kötü.

TurkNet müşteri hizmetleri çok iyi TurkNet'in verdiği hizmet kötü.

İkisi de
İkisi de kötü. Superonline kullandığım dönemde bir sorun olduğunda direk arayıp aynı gün içerisinde ekip gönderiyorlardı. Arkadaşın söylediği gibi 24 saat internetsiz kalman neredeyse imkansız.

Merhaba. 6 aydır TurkNet kullanıyorum. 2 gün önce hızımız 60'dan 35'e düştü ve biz de müşteri hizmetlerine yazdık. Olay yerine TT saha ekipleri gelecek dediler. Geldikleri gün internetimiz kesildi. Yaklaşık 24 saattir internetimiz yok. Ne yapabiliriz?

Merhabalar,
Özel mesaj yoluyla destek kaydınızı iletirseniz size yardımcı olmak isterim.

Bizde de bir ara olmuştu. İç tesisat değişecek demişlerdi, modeme gelen kabloyu komple değiştirdik düzelmemişti. Sonra modemde sorun var dedileri garantiye götürdük modemde sorun yoktu. Sonrasında kendi kendine düzeldi. TurkNet müşteri hizmetleri gerçekten çok kötü.

Merhabalar,

Yaşadığınız sorun için üzgünüm. Böyle düşünmenize üzüldüm. Artık Technopat'da dahil olmak üzere tüm sosyal medya kanallarından ve Online işlem merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Arkadaşlarım ve ben sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Merhabalar,

Böyle düşünmenize sebep olan nedenleri telafi etmek isterim. Sosyal medya kanalı ve Online işlem merkezi üzerinden taleplerinizi karşılamak ve bilgi aktarmak adına arkadaşlarım ve ben daima hazırız.

İkisi de.

İkisi de kötü. Superonline kullandığım dönemde bir sorun olduğunda direk arayıp aynı gün içerisinde ekip gönderiyorlardı. Arkadaşın söylediği gibi 24 saat internetsiz kalman neredeyse imkansız.

Merhabalar,

Halihazırda bir problem yaşıyorsanız bu konuda yardımcı olmak isterim. Özel mesaj ile müşteri numaranızı ve konuyu iletmeniz yeterlidir.

Merhabalar,
Özel mesaj yoluyla destek kaydınızı iletirseniz size yardımcı olmak isterim.
Gösterdiğiniz ilgi için arkadaşlar adına ve kendi adıma çok teşekkür ederim. Sabah aynı mesajı desteğe atmıştım. sağ olunsunlar ilgilenmişler. Hızımız şuan 40 ama olmamasından iyidir. Şimdilik idare edeceğiz. Tekrar teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı