TurkNet IPv6 kullandırıyor

Hangi ISS hocam?
Comnet hocam. Pingleri gerçekten çok güzel. En yüksek pingim en fazla 65ms. Genellikle 39-55ms arası avrupa serverlerinde. Lol TR'de 10ms ile bağlanıyorum. Pingleri çok güzel hocam ama Download ve CGNAT olayından dolayı canımı inanılmaz sıkıyor.

@Küçükpazarlı IPv6'daki ping değerlerini merak ettim.
Valla bende. Yarın ilk işim test yapmak olacak.
@Patrixcs @erengore modeme root atınca TT nin kısıtladığı tüm özellikler açıldı. Wifi aktarım gücünü en sona getirdim. En dip odada eskiden 3-4 diş çekerdi, şuan full 5 diş çekiyor. 2.4 GHz ile en uzak köşeden 45 Mbps aldım.

Valla bende. Yarın ilk işim test yapmak olacak.
@Patrixcs @erengore modeme root atınca TT nin kısıtladığı tüm özellikler açıldı. Wifi aktarım gücünü en sona getirdim. En dip odada eskiden 3-4 diş çekerdi, şuan full 5 diş çekiyor. 2.4 GHz ile en uzak köşeden 45 Mbps aldım.
Yok artık. O ZTE cihazı bu gücü sağlayabildi mi? Ya şaka gibi bu TT. Ya niye bize en yüksek sinyal gücünü sağlamıyorlar. Hayır vergi falan mı alıyorsunuz paranızdan mı gidiyor sinyali arttırınca??? Şaka gibi gece gece sinirlendim yine. Bu TT ile iş yapılmaz. Bu arada Root dosyasını bende aramıştım geçmişte ama bulamadıydım nerden buldunuz?

Qos diye bir seçenek açıldı mı?
Konfigürasyonları inanılmaz merak ediyorum. Neler yapmışlar acaba cihaza inanılmaz merak ettim.

TurkNet IPv6 kullanıcıları, IPv4 kullanan sitelere dinamik IP ile çıkış yapıyor. Statik IP kullandığım halde bazen bağlantı kopup dinaik IP tanımlanıyor. Elle bağlantıyı yenilediğim zaman statik IP tanımlanıyor. Yetkililer bunun basit bir bug olduğunu, kısa süre içinde çözüleceğini söylediler.
IPV6:
www.google.com.png
IPV4:
www.ipv4google.com.png

Yok artık. O ZTE cihazı bu gücü sağlayabildi mi? Ya şaka gibi bu TT. Ya niye bize en yüksek sinyal gücünü sağlamıyorlar. Hayır vergi falan mı alıyorsunuz paranızdan mı gidiyor sinyali arttırınca??? Şaka gibi gece gece sinirlendim yine. Bu TT ile iş yapılmaz. Bu arada Root dosyasını bende aramıştım geçmişte ama bulamadıydım nerden buldunuz?

Qos diye bir seçenek açıldı mı?
Konfigürasyonları inanılmaz merak ediyorum. Neler yapmışlar acaba cihaza inanılmaz merak ettim.
QoS var hocam evet. Root konfigürasyonunu CMD, VisualStudio 2019, python programları ile kendim kodlayarak yaptım. Modemin tüm ayarları şuan açık durumda.
Duyuru: ZTE ZXHN H298A modeme sahip olan kullanıcılar modemlerini rootlamak isterseniz [email protected] gmailime modem arayüzünden indirdikleri yedek konfigürasyon dosyasını gönderirlerse, ben kodlayıp size teslim edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı