Çözüldü TurkNet IPv6 nasıl aktifleştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Modem H298A, internette aynı modemle IPv6 kullanan kişilerin ayarlarını yaptım. En son betadaydı, IPv6 hizmeti almak için arıza kaydı mı oluşturmam lazım? Modemi desteklemeyen ya da ayarlarını yapmamış kullanıcılara göre öne alınma şansım var mı? Özel mesaj ile ulaşırsanız müşteri numaramı iletmek isterim.
@500498, @TurkNet Destek Ayşegül, @TurkNet Destek Tutku.

Çözüm
Modem H298A, internette aynı modemle IPv6 kullanan kişilerin ayarlarını yaptım. En son betadaydı, IPv6 hizmeti almak için arıza kaydı mı oluşturmam lazım? Modemi desteklemeyen ya da ayarlarını yapmamış kullanıcılara göre öne alınma şansım var mı? Özel mesaj ile ulaşırsanız müşteri numaramı iletmek isterim.
Merhabalar, abonelerimizin geçişleri kademeli olarak yapılıyor.
tuytujty.PNG

Bana SMS ile bilgi vermişlerdi fakat bağlantı sorunları sonrası IPv4 geri çevirdim.
Beta aşamasına dahil olmak gibi bir başvuru yapmış mıydınız, yoksa içlerinden geldiği için IPv6 mı atamışlar? Sorun yaşayacak da olsam deneyimlemek istiyorum, en kötü ihtimalle tekrar IPv4'e dönerim.

Beta aşamasına dahil olmak gibi bir başvuru yapmış mıydınız, yoksa içlerinden geldiği için IPv6 mı atamışlar? Sorun yaşayacak da olsam deneyimlemek istiyorum, en kötü ihtimalle tekrar IPv4'e dönerim.
Benim haberim bile yoktu hocam. SMS ile bilgi verdiler. Biz sizin için tüm ayarları yaptık gibisinden.

Düzeltme: Mail atmışlar @Ali Pınar

Dosya Ekleri

• mail.png
    mail.png
    58 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleme:
Merhabalar, abonelerimizin geçişleri kademeli olarak yapılıyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı