TurkNet kullanıcısı Türk Telekom'un fiber altyapısını kullanabilir mi?

IMG_20220611_173739.jpg

IMG_20220611_173757.jpg

Bahsettiğim kutu ve dairenin girişine gelen kablo bu. Fiber hizmeti aktif olunca modem değişmem gerekir mi acaba modem markam ZyXEL VMG8623-T50b

Anladım. Çok teşekkür ederim bilgileriniz için.
Şu an kontrol ettiğimde fiber altyapı olarak gözükmeye başladı. Ancak başvurusunu nereden yapacağımı bulamadım. Online işlemlerde göremedim telefonla aradığımda müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Nasıl başvuracağımla ilgili bir bilginiz var mı acaba?
Onlar size modem verecekler ücretsiz bir şekilde. Hizmeti bıraktığınızda geri veriyorsunuz. Ödünç yani.

Son düzenleme:
Şu an kontrol ettiğimde fiber altyapı olarak gözükmeye başladı. Ancak başvurusunu nereden yapacağımı bulamadım. Online işlemlerde göremedim telefonla aradığımda müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Nasıl başvuracağımla ilgili bir bilginiz var mı acaba?
Fiber için aboneliğinizi iptal ettirip tekrar abone olmanız gerekiyordu ama yanlış hatırlıyor da olabilirim. Online işlemlerden herhangi bir başlık altında konuyu açıklayan bir bilet gönderirseniz yardımcı olurlar.

Birebir aynı durumdayız. Bizim apartmanımız da fiber dönüşüm sürecinde. Geçen ay kalın turuncu kablo çekildi. Geçen gün de kutu takmışlar ve her daire için sarı fiber kabloları hazırlamışlar. Bize dediklerine göre aktif olunca fibere başvurabilirmişiz. Sizin aktif olmuş hatta hayırlı olsun.

Aktif olması ne kadar sürdü sizin?

Yeni konular

Geri
Yukarı