TurkNet Kullanılır mı?

Selam arkadaşlar.Aklımda uzun zamandır internet değiştirmek var. Bugün karar kıldım, değiştireceğim. Aklımda TurkNet vardı.Diğer sözlüklerde yerden yere vurmuşlar, hizmetini, bilgilendirmeyi, interneti. Aranızda kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ? Birkaç sorum olacaktı da.
  • Ayın ilk günü verdikleri download/upload ile son günü verdikleri download/upload aynı mı?
  • İnternet sitesinde ev telefonu da yazıyordu.Ev telefonu isteğe bağlı mı yoksa zorunlu mu?
  • Eğer zorunluysa internetle beraber mi 64,99?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Memnun müşteri asla memnun olduğunu yazmaz. İstisnalar var ama çoğunluğu sorun yaşayanlar.

1- Neden aynı olmasın? Altyapın iyi ise aynı hızda VAE'de 35Mbps'e kadar, YAPA'da 100Mbps'e kadar alırsın hız.

2-Numara tahsis edilir ister kullan ister kullanma.

3- Evet.

Ben kullanıyorum hızından gayet memnunum. Ama bende söyle bir sıkıntı var. Günde en fazla 10 defa gidip geliyor (benden de kaynaklı olabilir). Müşteri hizmetlerini aradığımızda işlem yapıyorum diyor ama oradan modemi yeniden başlatıyor. Bu arada youtube işi ile uğraşacaksan tavsiye etmem.

Bu fiyata ve hizmete piyasanın en iyisi diyebilirim. Yaklaşık 1 yıldan beridir kullanıyorum. İnternet hizmeti bağlatılana kadar biraz sıkıntı yaşadım VAE altyapısından kaynaklı olduğundandır diye düşünüyorum. YAPA altyapısındaysanız zaten güllük gülistanlık bir internetiniz olur. Ayrıca upload hızı da yayın ve Youtube'a video atmak için yeterli düzeyde bence.

Evet NetSpeed de iyi bir seçenek.
Fazlasıyla iyi.
Türknette ADSL sahibi iseniz kazıklanıyorsunuz.
Hattın 35mbps'den fazla destekliyorsa gene öyle.
Ben Türknet kullanıyorum zaten o civarlarda hız alabiliyorum. Bu yüzden benim için çok mantıklı.
35mbps hız sınırı gelmeseydi VAE'ye Netspeed önermezdim.

Eskiden TurkNet kullanıyordum. İnternet hızında durmadan oynamalar oluyordu. Gittikçe yavaşlıyor sonra da bağlantı kopuyordu. Müşteri hizmetlerini aradık. Bizi yönlendirdiler. Eve çalışanları geldi. Bir şeyler yaptılar artık düzeldi dediler. Herşey yolundaydı ama 2, 3 gün sonra yine aynı sorun. TurkNet'i bir daha aradık internetlerini bırakmak istedik. Malesef sözleşme varmış. 400 TL ödemek zorunda kaldık. TurkNet hayatımda gördüğüm en kötü internettir.

Bende kullanıyorum memnunum da tek eksik yanı müşteri hizmetleri ile sesli değilde yazılı iletişim kuruyorsun gerek olursa onlar seni arıyor birde fatura kesim tarihinde sonra abone olursan ilk ay fatura ödemiyorsun ama 2. ay 2 tane fatura ödüyorsun
Eskiden TurkNet kullanıyordum. İnternet hızında durmadan oynamalar oluyordu. Gittikçe yavaşlıyor sonra da bağlantı kopuyordu. Müşteri hizmetlerini aradık. Bizi yönlendirdiler. Eve çalışanları geldi. Bir şeyler yaptılar artık düzeldi dediler. Herşey yolundaydı ama 2, 3 gün sonra yine aynı sorun. TurkNet'i bir daha aradık internetlerini bırakmak istedik. Malesef sözleşme varmış. 400 TL ödemek zorunda kaldık. TurkNet hayatımda gördüğüm en kötü internettir.
Şimdi sözleşme yok o tarafı iyi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı