TurkNet kurulum ücreti ne kadardır?

mustafaolgunx

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar grupta yeniyim öncelikle kusura bakmayın nereye yazacağımı bilemedim.

Turknetin siyah kutusu, bina girişimize yaklaşık 15 gün önce kuruldu. Ben konudan habersizdim ne olduğunu da bilmiyordum. Görünce araştırdım sizin yazılarınıza denk geldim ve internetten Türknet altyapı sorgulaması yaptım. 1000 mbps hız alacağım yazdı, hemen başvurdum ve süreci başlattım, yaklaşık 5 gün önce. Şuan aktivasyon için Türknet ekibinin beni aramasını bekliyorum. Size aklıma takılan bir kaç soruyu soracağım.
1- Kutudan daireme kablo çekilirken, bina içi tesisattan mı çekiliyor yoksa direk koridordan getirerek daireye mi ulaştırıyorlar.?

2- Bazı bloglarda okuduğuma göre, aktivasyon ekibi bağlantı ve aktivasyon için geldiği zaman, dairenize çekilen kabloyu 1 metresi 8.5 TL gibi bir fiyatla sizden tahsil ediyor gibi şeyler okudum. Herhangi bir kablo, vs ekstra ücret alınıyormu? (Türknet müşteri hizmetleri ve aktivasyon ekipleriyle telefon görüşmelerimde, herşeyi tamamen ücretsiz bir şekilde yapılacağı söyledi ama bir çok blog da farklı farklı şeyler okudum. Sizden bilgi almak istedim.)

@TurkNet Destek Ayşegül

@500498

@JustEmoBut

@Bulut611

@Nick name 181

Dosya Ekleri

• A2CF4D6A-CB58-4285-8B48-462E0F1D1D9E.jpeg
    A2CF4D6A-CB58-4285-8B48-462E0F1D1D9E.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
Arkadaşlar grupta yeniyim öncelikle kusura bakmayın nereye yazacağımı bilemedim.

Turknetin siyah kutusu, bina girişimize yaklaşık 15 gün önce kuruldu. Ben konudan habersizdim ne olduğunu da bilmiyordum. Görünce araştırdım sizin yazılarınıza denk geldim ve internetten Türknet altyapı sorgulaması yaptım. 1000 mbps hız alacağım yazdı, hemen başvurdum ve süreci başlattım, yaklaşık 5 gün önce. Şuan aktivasyon için Türknet ekibinin beni aramasını bekliyorum. Size aklıma takılan bir kaç soruyu soracağım.
1- Kutudan daireme kablo çekilirken, bina içi tesisattan mı çekiliyor yoksa direk koridordan getirerek daireye mi ulaştırıyorlar.?

2- Bazı bloglarda okuduğuma göre, aktivasyon ekibi bağlantı ve aktivasyon için geldiği zaman, dairenize çekilen kabloyu 1 metresi 8.5 TL gibi bir fiyatla sizden tahsil ediyor gibi şeyler okudum. Herhangi bir kablo, vs ekstra ücret alınıyormu? (Türknet müşteri hizmetleri ve aktivasyon ekipleriyle telefon görüşmelerimde, herşeyi tamamen ücretsiz bir şekilde yapılacağı söyledi ama bir çok blog da farklı farklı şeyler okudum. Sizden bilgi almak istedim.)

@TurkNet Destek Ayşegül

@500498

@JustEmoBut

@Bulut611

@Nick name 181
Son sisteme göre yeni gigafiber abonelik başlatan müşteriler kurulum için 300TL ödüyor ama TurkNet müşterisi isen vdsl/adsl'den gigafibere geçiş yapacağın zaman kurulum ücreti olmuyor diye biliyorum detaylı bilgiyi temsilci size aktaracaktır iyi günler dilerim.

Son sisteme göre yeni gigafiber abonelik başlatan müşteriler kurulum için 300TL ödüyor ama TurkNet müşterisi isen vdsl/adsl'den gigafibere geçiş yapacağın zaman kurulum ücreti olmuyor diye biliyorum detaylı bilgiyi temsilci size aktaracaktır iyi günler dilerim
Son sisteme göre yeni gigafiber abonelik başlatan müşteriler kurulum için 300TL ödüyor ama TurkNet müşterisi isen vdsl/adsl'den gigafibere geçiş yapacağın zaman kurulum ücreti olmuyor diye biliyorum detaylı bilgiyi temsilci size aktaracaktır iyi günler dilerim.
Yanıt teşekkür ederim, 249 TL bir kurulum ücreti yansıyacağı belirtildi zaten. Ben bir kampanya İle abonelik başlattım bunun sonucunda 249 TL olan kurulum ücretini bedava yapacaklarını ve 2 ay ücretsiz internet hizmeti alacaklarını söylediler. Ve sözleşmeme de eklendi. Benim öğrenmek istediğim bunların haricinde aktivasyon yapılırken, binamızdaki kutudan evime kablo çekilirken ve kurulum tamamlanırken, herhangi bir ekstra ücret alınıp alınmayacağı. Dediğim gibi bir kaç blog da metre başı 8.5 tl aldıklarını okudum. Ama müşteri temsilcileriyle konuşmalarım sonucunda, herşeyin tamamen ücretsiz olacağını söylediler. Kafam çok karıştı yani. Son dakika ekstra ücretlerle uğraşmak istemez hiçkimse
@Catflowers

1 ay ücretsiz internet hizmeti ve ücretsiz kurulum diye bir kampanya İle başvuru yaptım.

Dosya Ekleri

• 12E86ADD-3F15-4CFE-8B05-474148F98628.png
    12E86ADD-3F15-4CFE-8B05-474148F98628.png
    296,8 KB · Görüntüleme: 74

@TurkNet Destek Ayşegül

@500498

@JustEmoBut

@Bulut611

@Nick name 181
Merhaba, ekiplerimiz kurulum için sizinle iletişime geçerek randevu alacaktır. Bina içi tesisat üzerinden işlem yapılmayacaktır. Ekiplerimiz geldiğinde size bu konuda detaylı bilgi verecektir.

GigaFiber aboneliklerde hizmeti aktif bir şekilde size teslim ediyoruz. Abonelik başvurusu aşamasında belirtilen kurulum ücreti dışında ekstra kablo ücreti alınmayacaktır 🌸

Yeni konular

Geri
Yukarı