TurkNet mi Millenicom mu?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Mevcutta Türk Telekom kullanıcısıyım fakat memnun olmadığım için değiştireceğim. Bu bahsetmiş olduğum iki firmadan hangisini tercih etmeliyim?

Yapa altyapın varsa TürkNet, iki ISS sitesine de gir ne hız alıyorsun bir bak. En yüksek hızı hangisi veriyorsa onu seç.

Öğrenci evindeyken TürkNet bağlatmıştık, aradığımızda TürkNet'in aktif altyapısındasınız 53Mbps internet hızı alabilirsiniz dediler, bağlattık. Bir Speedtest yaptık 13Mbps hız. 1 sene boyunca kullandık, internette kopma olduğunda çok zor iletişime geçebiliyorduk. Şimdi kendi evimde Millenicom kullanıyorum. Hiçbir şikayetim yok. Bir kopma veya başka bir sıkıntı olduğunda arıza talebi oluşturunca şimdiye kadar en fazla 15Dk'da sorunumu çözdüler. Genel olarak memnunum, uploadım 3 küsurdü arttırmıyorlardı 2-3 ay önce o da arttı. Şu an bir sıkıntı yok, güncel internet hızım da şöyle;

Dosya Ekleri

• speed.png
    speed.png
    16,1 KB · Görüntüleme: 29
YAPA sınırları içerisinde değilim maalesef. Sanırım Millenicom'u seçeceğim zira müşteri hizmetleri TurkNet'e göre çok daha iyi imiş. İkisi de en fazla 9 Mbps verebilirim diyorlar, orası kötü :(

Yeni konular

Geri
Yukarı