TurkNet mi Netspeed mi?

xArtyom

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Türk Telekom'la aboneliğim devam ederken taahhüdüm bittiğini öğrendim. Sorun yaşadığım için değiştirmek istiyorum. Netspeed ve TurkNet'ten eşit 80Mbps VDSL alıyorum. Hangisini tercih etmeliyim. TurkNet 170TL Netspeed 160TL benzer fiyat aralığında farklı önerileriniz varsa onlarda olabilir.

Arkadaşlar Türk Telekom'la aboneliğim devam ederken taahhüdüm bittiğini öğrendim. Sorun yaşadığım için değiştirmek istiyorum. Netspeed ve TurkNet'ten eşit 80Mbps VDSL alıyorum. Hangisini tercih etmeliyim. TurkNet 170TL Netspeed 160TL benzer fiyat aralığında farklı önerileriniz varsa onlarda olabilir.
6 7 ay boyunca TurkNet kullandım ve herhangi bir problem yaşamadım. TurkNet'i önerebilirim.

TurkNet'in özgür iletişim fiber paketi sayesinde ücretsiz modem ve modem kurulumu oluyor diye biliyorum TurkNet daha mantılı gibi.

Elimizde modem var ama Türk Telekom'un değiştirirler mi?

Kararsız kaldığım için soruyorum. Çok fark eder mi acaba? Netspeed bana da daha sıcak bakıyor ama arkadaşlarım vs. TurkNet öneriyor. Ekstra ne farkları olur.

Birde arkadaşlar yıl başında fiyatlar artar mı sizce ekstra oldu kusura bakmayın. @hidayet eker @rıdemistaken @Againbirth

Son düzenleme:

Geri
Yukarı