TurkNet mi, Türk Telekom mu daha iyi?

Flamtr34

Hectopat
Türk Telekom kullanıcısıyım 4 senedir sözleşme bitmesine 1.5 ay kaldı fakat memnun değilim. Mbps falan çok düşük altyapı en fazla 20 Mbps destekliyor. TurkNet'i araştırdım onun alt yapısı 41 Mbps nasıldır, TurkNet'e geçilir mi sizce? Hangi internet ağı daha iyi acaba lütfen cevaplarınız benim için önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Net zaten Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor. Yani aslında sizin alt yapınızın desteklediği maksimum hızı veriyor. Türk Net kullanıcısıyım arada kopma ve ping sorunları olabiliyor. Yine de memnunum. Son zamdan sonra haziran ayında muhtemelen farklı bir operatöre geçeceğim.

TurkNet taahhütsüz ama müşteri temsilcisine ulaşmanız biraz zahmetli.
TTNET ise taahhütlü ve müşteriye gösterdikleri ilgi hoş değil
Tavsiyem Millenicom Netspeed tarzı firmaları da denemen
Netspeed kullanıyorum gece 11'de müşteri temsilcisine ulaşabiliyorum şu ana kadar da bir sıkıntı yaşamadım 75Mbps olan paketini kullanıyorum aylık 94 TL ödüyorum bir arkadaşımı davet ettiğim için 5 TL indirim yaptılar ve haziran ayına kadar zam yapmayacaklarını belirttiler.
Ayrıca saymış olduğum firmaların hepsinin alt yapısı Türk Telekom.

TurkNet daha iyi bence bende yakın zaman içinde TurkNet'e geçtim Türk Telekom'dan gayet memnunum Türk Telekom'un aksine 3-4 kat daha iyi hizmet aldım diyebilirim.

TurkNet alt yapınızın desteklediği değerleri verebilir.
Alt yapının desteklediği Max değerleri veriyor. Tek paketi var.

Not: Yeni gelen abonelere fiyatı 139, 90TL yaptılar.
Haziran ayından sonra diğer firmalar da zam yapacaktır.
Bakalım en uygun fiyatı kim verecek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı