TurkNet modem giriş yapmıyor

Daha fazla  
Merhaba dostlar, TurkNet müşteri hizmetlerini saat 4:30 dan beridir aramama rağmen kimseye ulaşamıyorum, yardımcı olan yok, bu sebepten size sormak istedim. ZyXEL modem kullanıcı adı ve şifresi modemin arkasında yazmasına rağmen sıfırladıktan sonra giriş yapmıyor. Kullanıcı adı veya şifre yanlış veya bloke var diyor. İnternet bağlantım da sıkıntılı belki arayüze girince düzeltebilirim. Önerisi veya fikri olan var mı?

Merhaba dostlar, TurkNet müşteri hizmetlerini saat 4:30 dan beridir aramama rağmen kimseye ulaşamıyorum, yardımcı olan yok, bu sebepten size sormak istedim. ZyXEL modem kullanıcı adı ve şifresi modemin arkasında yazmasına rağmen sıfırladıktan sonra giriş yapmıyor. Kullanıcı adı veya şifre yanlış veya bloke var diyor. İnternet bağlantım da sıkıntılı belki arayüze girince düzeltebilirim. Önerisi veya fikri olan var mı?
Hocam önerim türknet kullanmayı bırakmanızdır. Yaklaşık 2 yıldır türknet kullanıcısıyım ne zaman bir sorunum olsa uygulamadan mesaj atıp saatlerde geri dönüş yapmalarını beklemek zorunda kaldım.

Hocam önerim TurkNet kullanmayı bırakmanızdır. Yaklaşık 2 yıldır TurkNet kullanıcısıyım ne zaman bir sorunum olsa uygulamadan mesaj atıp saatlerde geri dönüş yapmalarını beklemek zorunda kaldım.

Düzenli olarak her hafta problem yaşıyorum ve her ihtiyacım olduğunda TurkNet'e ulaşamıyorum. Gerçekten bırakmayı çok istiyorum da diğer şirketlerin GigaFiber ücretleri neredeyse 2 katı. Zorunlu olarak çekiyorum bu çileyi.

Düzenli olarak her hafta problem yaşıyorum ve her ihtiyacım olduğunda TurkNet'e ulaşamıyorum. Gerçekten bırakmayı çok istiyorum da diğer şirketlerin GigaFiber ücretleri neredeyse 2 katı. Zorunlu olarak çekiyorum bu çileyi.
Şu düzenli kesintileri çözseler ve müşteri destek hatlarını geliştirseler 170 TL verilir fakat şu an malesef hak etmiyor.

Şu düzenli kesintileri çözseler ve müşteri destek hatlarını geliştirseler 170 TL verilir fakat şu an maalesef hak etmiyor.

Hizmet almıyoruz ki eziyet çekiyoruz resmen. 45 dakikadır müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyorlar. Kapatıp satış birimine ulaşmam 10 saniyemi almadı :D işleri güçleri yeni müşteri kazanmak. Eldekileri korumaya yönelik hiçbir şey yok. Üstelik GigaFiber ailesine özel müşteri hizmetleri hattı var sözde. Çaldır dinlet servisi mi müşteri temsilcisi ulaşma servisi mi belli değil.

Geri
Yukarı