TurkNet modem önerisi

efesay

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Superonline kullanıyordum ama sürekli benim portta problem oluyor ayda bir gün gelip düzeltip gidiyorlar.

TurkNet herkes önerdiği için denemek istiyorum. Taahhüdüm bitti Superonline da.

TurkNet arayıp cagırıcam ama Superonline'da dogru duzgun modem alamıyordum çok da bir bilgim yok ama bizim modemimiz dışında kullanamazsınız diyorlardı.

İnternetle ilgili problemim sadece PS5'ten FIFA oynuyorum. Kabloyla bağlı ama 56 altında ping alamıyorum. TurkNet'le bunun 40'lara düşüceğini düşünüyorum.

Modem önerisi yapar mısınız bütçe belirlemedim ama 2-3 tane önerebilirseniz fiyat açısından sevinirim.

TurkNet en son DSL altyapıya modem vermiyordu, modem veriyor diyen arkadaşlar yanılıyor veya fiber altyapı için bahsetmişler, modem olarak ASUS DSL AC750 veya Keenetic Extra alabilirsiniz, bütçe artıyorsa Keenetic Hero fakat DSL altyapı için Keenetic Extra veya ASUS DSL AC750 gayet yeterli ben evdede ASUS kullanıyorum memnunum.

Keenetic'in çoğu ürünü Wi-Fi 6 desteklemiyor. Bence alınacaksa Wi-Fi 6 destekli bir modem alın.

Aynen Keenetic Extra, Hero gibi modemler Wi-Fi 6 desteklemiyor bu arada, ASUS DSL AC750 de desteklemiyor zaten bu fiyatlara Wi-Fi 6 bulabileceğinizi sanmıyorum.

TurkNet en son DSL altyapıya modem vermiyordu, modem veriyor diyen arkadaşlar yanılıyor veya fiber altyapı için bahsetmişler, modem olarak ASUS DSL AC750 veya Keenetic Extra alabilirsiniz, bütçe artıyorsa Keenetic Hero fakat DSL altyapı için Keenetic Extra veya ASUS DSL AC750 gayet yeterli ben evdede ASUS kullanıyorum memnunum.

Aynen Keenetic Extra, Hero gibi modemler Wi-Fi 6 desteklemiyor bu arada, ASUS DSL AC750 de desteklemiyor zaten bu fiyatlara Wi-Fi 6 bulabileceğinizi sanmıyorum.
wifi 6 destekleyen modem önerebilirmisiniz ? Keenetic Hero 4g modeli destekliyor galiba. Hopper da destekliyor gözüküyor fiyat olarak 2400 oda extra dsl yerine onu alabilirim.

Wi-Fi 6 destekleyen modem önerebilir misiniz? Keenetic Hero 4G modeli destekliyor galiba. Hopper da destekliyor gözüküyor fiyat olarak 2400 oda extra DSL yerine onu alabilirim.

Hopper DSL alabilirsiniz Technopat YouTube kanalında incelenmişti ve performansı gayet iyiydi, Wi-Fi 6 ve mumimo desteğide var bence gayet iyi. Yine de memnun kalmayacağınız pişman olcağınız herhangi bir şey aldırmak istemem sonuçta pahalı ürünler, sadece bana dayanarak almayın yine bir araştırma yapın.

Son düzenleme:
Merhabalar tekrar abonelik iptali yapıp ceza ödemek istemediğim için geçememiştim Turknete. Şimdi Superonline aboneliğim bitti turknete geçmeyi düşünüyorum.

Model almadım hala giga fiber yok 100mbite kadar verebiliyorlar.

keenetic 4g + mı hopper mi alıyım ne önerirsiniz?

Merhaba tekrar abonelik iptali yapıp ceza ödemek istemediğim için geçememiştim TurkNet'e. Şimdi Superonline aboneliğim bitti TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.

Model almadım hala giga fiber yok 100Mbit'e kadar verebiliyorlar.

Keenetic 4G + mı hopper mi alayım ne önerirsiniz?

Merhaba hocam.

TurkNet'ten modem isteyebilirsiniz, zaten ücretsiz veriyorlar abonelik devam ettiği sürece yani. Boşuna para vermeyin bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı