TurkNet müşteri temsilcisi rezilliği

Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Mevcut sistem: CPU: AMD Ryzen 5 3500X / GPU: Gigabyte GeForce RTX 2060 6GB / RAM: 16 GB (2x8) (DDR4) (3200 MHz) (XMP) / Anakart: Gigabyte B450M S2H
Meslek
SMMM Stajyer
Merhaba 05/02/2023 tarihinde sokaktan binama gelen bakır telefon kablosu koptu. Bu yüzden de internetim kesildi ve kullanamıyorum. Hemen arıza kaydı oluşturdum ve bugün olmasına rağmen hiçbir şekilde soruma çözüm üretemiyorlar. Kendileri bana internetiniz 1gündür açık şekilde gözüküyor bağlantınızı yeniden düzenlendik gibi saçma konuyla alakası olmayan dönüşler yapıyor. 4 kere aynı konuyu anlatmama rağmen soruma farklı cevaplar veriyor. Türk Telekom saha ekiplerini göndereceklerine gereksiz gereksiz yanıt veriyorlar. Hizmetimi iptal ettireceğim en sonunda.

TurkNet çok nadir kişiler hariç pişmanlıktır hocam. Aslında Türk Telekom altyapısı kullanan tüm firmalar aynı şekilde çünkü süründürme politikası yiyorsunuz. Birebir hiçbir firmanın müdahale etme izni bulunmadığı için anca sistemlerine not düşüp çözülmesini bekliyorlar. Size yapabilecekleri hiçbir çözümleri yok maalesef gene Türk Telekom'dan bir hareket gelirse anca.

Merhaba 05/02/2023 tarihinde sokaktan binama gelen bakır telefon kablosu koptu. Bu yüzden de internetim kesildi ve kullanamıyorum. Hemen arıza kaydı oluşturdum ve bugün olmasına rağmen hiçbir şekilde soruma çözüm üretemiyorlar. Kendileri bana internetiniz 1gündür açık şekilde gözüküyor bağlantınızı yeniden düzenlendik gibi saçma konuyla alakası olmayan dönüşler yapıyor. 4 kere aynı konuyu anlatmama rağmen soruma farklı cevaplar veriyor. Türk Telekom saha ekiplerini göndereceklerine gereksiz gereksiz yanıt veriyorlar. Hizmetimi iptal ettireceğim en sonunda.
Merhaba, destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?

Ekiplerimiz arızanızla ilgili çalışmalara devam etmektedir. Ülkemizde yaşanan deprem felaketi sebebiyle içinde bulunduğunuz durumu bilmediğimiz ve hatları meşgul etmemek adına arama yapamıyor ekiplerimiz ancak kayıt üzerinden size bilgilendirme sağlanacaktır. Gelişme oldukça kaydınız güncellenecektir. Arızanın çözümü için en hızlı şekilde çalışıyoruz.

Geri
Yukarı