Çözüldü TurkNet nasıl iptal edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Necip Revain

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar, yakın zamanda sözleşmemin süresi dolduğu için TurkNet'e başvurdum. Başvurduğum andan itibaren sorunlar bitmedi. Abonelik için aradığınızın dışında müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil. Online işlemlerde 12 saatte bir yanıt veriyorlar. Verilen cevaplar zaten kullanıcıya küfür eder gibi. Bugün kuruluma gelmeleri gerekiyordu. İşimin acelesi olduğunu kendilerine 50 kez söylememe rağmen kimse bana ulaşmadı. 4 saattir Online işlemlerde ki talebimde dikkate alınmıyor. Gördüğünüz gibi reklam ile şişirilmiş bir ISS ve ben bunu iptal etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Bulamadığım için konu açıyorum, bulsam neden konu açayım ki?
1705165078567.png

Uzatmak yerine ilk mesaja beğeni verip teşekkür edebilirsiniz, iyi sosyaller.

Haklısınız hocam. Tarayıcıdan açıp bakmak aklıma gelmedi. Kusura bakmayın net bir çözüm bulamadığım için buraya konu açtım. Sonuçlara baktığınızda kimisi faks çekip iptal edildiğini, kimisi Online işlemlerde iptal edildiğini söylüyor. Emin olmak için konu açtım. İyi sosyaller.

Haklısınız hocam. Tarayıcıdan açıp bakmak aklıma gelmedi. Kusura bakmayın net bir çözüm bulamadığım için buraya konu açtım. Sonuçlara baktığınızda kimisi faks çekip iptal edildiğini, kimisi Online işlemlerde iptal edildiğini söylüyor. Emin olmak için konu açtım. İyi sosyaller.

Sorun değil hocam ama forumda şakasız bakın şakasız iki üç kelime yazıp internete aratıp kolayca bulabilecekleri şeylere konu açıyorlar. Ve bu durum bir süre sonra bence sıkıcı hale geliyor.

TurkNet'e geçmeyi düşünüyordum altyapım 1gigabit destekliyor ama bu olayları gördükten sonra kararsız kaldım.

Ustam sen o zaman 500 TL'ye Türk Telekom'dan al 1 Gbps'i (20 Mbps uploadla)

Geri
Yukarı