TurkNet nasıl?

TürkNet benim için şu an en iyisi 78Mbps net görüyorum. TTNET'te 16 bile göremiyorduk.
16 Mbps görmediğiniz zamanlarda bölgenizde VDSL altyapısı yoksa bu hızları göremiyor da olabilirsiniz. Hoş gerçi ADSL olduğu hâlde 16 bile verememişler ki o daha facia. (Bu mesajı, sizin mesajınızı yanlış anladığım için düzenledim)

16 Mbps görmediğiniz zamanlarda bölgenizde VDSL altyapısı yoksa bu hızları göremiyor da olabilirsiniz. Hoş gerçi ADSL olduğu hâlde 16 bile verememişler ki o daha facia. (Bu mesajı, sizin mesajınızı yanlış anladığım için düzenledim)

Hattim VDSL 2 senedir TTNET bir şeyi duzgün veremezki zaten uploadim 7 Mbps şu an.

Eğer 35 mbps kullanacaksan NetSpeed öneririm. Aynı hıza 10 lira daha az para verirsin 76 TL'ye. Ha ben 50'ye yükseltecem hızımı dersen ayrı konu. Ama ona da ek 10 TL verip 95 TL fiyat çıkacak haberin olsun.

Eğer 35 Mbps kullanacaksan NetSpeed öneririm. Aynı hıza 10 lira daha az para verirsin 76 TL'ye. Ha ben 50'ye yükselteceğim hızımı dersen ayrı konu. Ama ona da ek 10 TL verip 95 TL fiyat çıkacak haberin olsun.

Usta 95 TL'ye 75 Mbps alır net aktif altyapı varsa 100'de alir.

Bu iyi midir?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    61 KB · Görüntüleme: 50
Hattim VDSL 2 senedir TTNET bir şeyi duzgün veremezki zaten uploadim 7 Mbps şu an.
Ya bu arada, ADSL kullananlar adına gerçekten çok üzülüyorum. Buraya VDSL2 altyapısı yeni gelmiş. Yani insanın 7/24 speedtest yapası geliyor. Sürekli speedtest yazıp tıklayıp hız değerlerini görüp, elimi göğe açıp şükrediyorum. Gerçekten rekabet nelere kadir, iyi ki rekabet diye bir kavram var.
Yani, NetSpeed de iyi bir firma diye duyup görüyoruz evet ancak, TürkNet'e abone olursanız arkadaşların kodlarından birini de iletirseniz, en azından hem 1 ay bedava internet kullanmış olursunuz. Hem de zaten her sağlayıcıda olduğu gibi, TürkNet'te de 15 günlük cayma hakkı kapsamında eğer aldığınız hızları beğenmezseniz 15 gün içerisinde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Çağri merkezi seklinde değil l sorunları yazismayla cozuyolar ama bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Ne zaman yazsam birileri sorunumu çözdü

Müşteri hizmetleri diye bir şey yok herhangi bir sorunda desteğe kayıt oluşturuyorsun onların keyfi yetecekte seni arıyacaklar öbür türlü muhatap bulma şansın yok. Bu destek işlerini biz Metin 2 oynarken haksız ban yediğimiz de desteğe yazardık cevap beklerdik gerçekten büyük bir saçmalık bulaşmamanı öneririm.

TürkNet ben 4 yıldır kullanıyorum, 3 yıl kadar ADSL paket kullanıyorduk. 14.5 Mbps hız ulaşıyordu. Şu anda 1 yıldır VDSL 100Mbps hız kullanıyorum bana ulaşan hız 82Mbps herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum 4 yıldır ve sadece 2 kez ariza kaydı oluşturdum.

Müşteri hizmetleri ben TürkNet başvururken mevcut idi sonradan kalktı herhangi bir ariza durumda Online destek kısmından destek kaydı oluşturman gerek bu destek kaydına genelde bana 1 günde döndüler ve sorunum çözüldü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı