TurkNet nasıl?

Akif1606

Hectopat
Selam arkadaşlar. Lanet olası TTNET kullanıyoruz. Ayda 80TL veriyoruz. Aldığım download 8 upload 0.6. babama diyorum ki baba taahhüt bitince TurkNet'e geçelim. O da olumlu bakmıyor. Yok hepsinin altyapısı TTNET imiş. Bugün iş yerine müşteri gelmiş Superonline'da çalışan konuşmuşlar biraz adam TTNET'den devam edin hepsinin altyapısı TTNET demiş. Ki ben altyapı sorgulattım burada 35Mbps TurkNet destekleniyor. Zaten 35 Mbps bize yeter 3 kişi kullanacağız. Ayrıca adam yağmur yağınca falan wifiniz kesilir tarzı söylemiş. Ya böyle bir şey olabilir mi? Ben %0.1 veriyorum bu ihtimale ki TurkNet kullananlar çok memnun. Lütfen siz de cevaplayın. Babam hâlâ TTNET devam edelim diyor. Yazın 10 gün internetimiz kesildi. Adam gibi oyun oynanmıyor. 720p videolarda bile ara sıra donuyor. Sizin cevaplarınızı bekliyorum. Bence net TurkNet'e geçilmeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklılar TTNET altyapısı kullanıyor Türknet 35Mbps verebilirim diyorsa verecektir. Fakat şu konuda anlaşalım siz Wi-Fi kullandıkça ping, dowland ve upload sorunları kablolu bağlantıya göre her zaman daha çok çıkacaktır.

TürkNet içlerinde en iyisi gerisi hikaye cacık kadar kaliteli olmaz davet kodumu kullan 1 ay ücretsiz kullanırsın BRN 75 mbits kullanıyorum TTNET 16 anca veriyordu kod KDD15PJ19ASA.

Selam arkadaşlar. Lanet olası TTNET kullanıyoruz. Ayda 80TL veriyoruz. Aldığım download 8 upload 0.6. babama diyorum ki baba taahhüt bitince TurkNet'e geçelim. O da olumlu bakmıyor. Yok hepsinin altyapısı TTNET imiş. Bugün iş yerine müşteri gelmiş Superonline'da çalışan konuşmuşlar biraz adam TTNET'den devam edin hepsinin altyapısı TTNET demiş. Ki ben altyapı sorgulattım burada 35Mbps TurkNet destekleniyor. Zaten 35 Mbps bize yeter 3 kişi kullanacağız. Ayrıca adam yağmur yağınca falan wifiniz kesilir tarzı söylemiş. Ya böyle bir şey olabilir mi? Ben %0.1 veriyorum bu ihtimale ki TurkNet kullananlar çok memnun. Lütfen siz de cevaplayın. Babam hâlâ TTNET devam edelim diyor. Yazın 10 gün internetimiz kesildi. Adam gibi oyun oynanmıyor. 720p videolarda bile ara sıra donuyor. Sizin cevaplarınızı bekliyorum. Bence net TurkNet'e geçilmeli.

TTNET internet firmalarının en kötüsüdür TürkNet'e geçin ama geçiş işlemleri zormuş onu kullananlar anlatır.

Ben 1080p de bile sikintı yaşamiyorum aşagida download resmi
TTNET internet firmalarının en kötüsüdür TürkNet'e geçin ama geçiş işlemleri zormuş onu kullananlar anlatır.
En kötüsü ttnettir Türknette 1.5 aydir kullaniyorum sikinti hiç olmadi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201002-205819_TurkNet.jpg
    Screenshot_20201002-205819_TurkNet.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba, bir TürkNet kullanıcısı olarak tavsiye edebilirim. Ben şahsen gayet memnunum 35 download ve 6 upload alabiliyorum. Bulunduğum yer 75Mbps'i de destekliyor kısa süre içerisinde 75'e geçiş yapacağım. Benim herhangi bir sorunum olmadı. Bir tek kurulumu biraz sürüyor onun dışında pek bir sıkıntıyla karşılaşmadım.

Peki eğer Turknet'e geçersek adamın dediği gibi yağmur yağınca falan internet gitmez değil mi ? Adam bana kalırsa internetten çok anlamıyor.
100 güldüren'e geç. 100 Mbps, akşam saat 7-12 arası 25 Mbps. 88 veriyoruz biz ama telefon da olduğu için 2 lira fark var. Modem falan da gerekecek sana o yüzden 95 lirayı bulabilir.
Ttnet modemi var hem adsl hem de vdsl destekliyor olmaz mı bu?

Geri
Yukarı