TurkNet nasıl?

Her yerde altyapıları yok diye biliyorum, ama kullanan tanıdığım var ve memnunlar.
Kendi sitesinde altyapı sorgulama var mı? Varsa link atabilir misin? Bulamadım da
Yaklaşık 9 ay oldu TürkNet'e geçeli dediğiniz sorunla hiç karşılaşmadım. Yani ev de 3-4 kişi var telefonla sürekli wireless'ı kullanan yağmur vs yağdığında veya başka bir durumda henüz bir kesinti olmadı. Altyapıdan kaynaklı sorunlar olabilir orasına bir şey diyemem orasını da işin uzmanlarından dinlemek lazım...
Bizim de başımıza böyle bir şey gelmedi 7 yıldır WİFİ kullaniyoruz.

Ben de TürkNet kullanıcısı olarak memnunum. İlk bağlattıktan 2 ay sonra internet gündüzleri var geceleri ise kesiliyordu ve 2 gün sonra tamamen gitti. 2 hafta boyunca sağolsunlar teknik servisleri baktı. Ek olarak Türk Telekom'dan da bir ekip geldi. Binayı ve kutuyu kontrol ettik. hiçbir sorun yoktu. Hatta modemden dolayı mı diye başka bir modemle test ettik bizim modemde sorun yok. Daha sonra iptal ettirdik. İptal ettirdikten 2 ay sonra tekrar bağlattırdık. Daha önce bağlattık sorun oldu yine aynı sorun olur mu diye sorduk ama düzelttiklerini ve sorun olmayacağını söylediler. Tekrardan bağlattırdığımızdan beri hiçbir sıkıntı olmadı. Ve bizim binanın maksimum 75 Mpbs hız kaldırabileceğini söylediler. Gayet memnunum. Tekrar bağlattırmadan önceki veriler 33-35 Mpbs download ve 4-5 Mpbs upload görüyorduk. Tekrar bağlattırdığımızda ise 33-38 Mpbs download ve 9-10 Mpbs upload görüyoruz. Kurulumu biraz uzun sürüyor. Bulunduğunuz yerin altyapısı TürkNet ve destekliyor ise siz de bu hızlara yakın verim alabilirsiniz. Ne kadar TürkNet'in memnun kullanıcısı varsa da memnun olmayanların sayısı da az değil. TürkNet'in bu alanda kendini geliştirmesi lazım. Umarım size en uygun interneti bulursunuz.

Diğer herkese nazaran TürkNet'ten hiç memnun olmadım.
Türknet'e AKK kaldırıldıktan sonra geçtim. Yaklaşık 1 sene kullandım. İnternet bağlantıları sürekli kopuyordu ve müşteri hizmetleri de pek yardımcı olmadı, sorunun hep benim tarafımda olduğunu söyleyip olayı geçiştiriyorlardı. Değişiklik olur diye 2 farklı modem kullandım ama hiçbir şey değişmedi. Ayrıca asla ama asla belirttikleri 16MBPS'e yakın bir hız alamadım. Yaklaşık 5-6 ay önce apartmanımıza KabloNet kutusu getirildi ve ona geçtim. Geçtiğimden beri hiçbir problem yaşamadım.

Tabi bu benim tecrübem. Kullanan diğer tanıdıklarıma göre çok iyi hizmetleri. Asıl sorun oturduğum yerde olan altyapı da olabilir.

Yaşadığın şehire göre TurkNet'in hizmeti değişir altyapı olup olmamasından dolayı. Mesela yaşadığım şehirden örnek vereyim Kahramanmaraş'ta altyapısı yok yan kullanan da yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı