TurkNet nasıl?

1 yıldır kullanıyorum sabit 35 dowload alıyorum. İnternete ulaşmak biraz sıkıntılı olmuştu yaklaşık 3 hafta içinde anca bağlanmıştı. Ama hiç kesiklik yaşamadım. Altyapın iyiyse geçebilirsin bence.

Biraz şans işi gibi durmakta. Uzun süre kullanıp çok memnun olan kişiler de var. Hiç memnun olmayan kişiler de. Kararı siz vermelisiniz. Benim tavsiyem ise nasılsa taahhüt olmadığı için denemeniz eğer memnun kalmazsanız başka bir firmaya geçiş yapmanız.
Aradagim cevap gibi sağolun
1 yıldır kullanıyorum sabit 35 dowload alıyorum. İnternete ulaşmak biraz sıkıntılı olmuştu yaklaşık 3 hafta içinde anca bağlanmıştı. Ama hiç kesiklik yaşamadım. Altyapın iyiyse geçebilirsin bence.
80 megabit altyapim sıkıntı olmaz dimi

Bende kısaca TurkNet ile olan sorunumu anlatayım. Başvurumuz onaylandıktan sonra modemden kullanıcı adı ve şifreyi değiştirdik. İlk 1 hafta gayet memnunduk ancak daha sonradan modemdeki DSL ışığı yanmamaya başladı. Arıza kaydı oluşturduk fakat Türk Telekom tarafında arıza yok denildi iç tesisatta problem varmış. Gidip kablo aldık fakat değişen bir şey olmadı. Daha sonra ekip gönderildi ve iç tesisatınızda problem yok Türk Telekom altyapısı problemli arıza kaydı açalım 48 saat içinde çözülür denildi. TurkNet'ten gelen mesajda problem hala iç tesisatta gözüküyordu. En sonunda sinirlenip aboneliğimizi iptal ettirdik. Şu anda Türk Telekom'a geçtik ve herhangi bir problem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı