TurkNet nasıl?

BartuD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ev interneti olarak TurkNet almak istiyorum ama son zamanlarda açılan hiç konu bulamadım. Müşteri hizmetleri nasıl? Modem gönderiyorlar mı? (evimde altyapı yok)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır onu kullanıyoruz ailece yeterince iyi bence. Müşteri hizmetleri de ilgili bir sorununu görmedik ama tek sıkıntı bazen geceleri internet 2-3 saat kesiliyor onun haricinde bir şey yok.

Müşteri hizmetlerine ne zaman ihtiyacım olsa 24 saatten kısa bir sürede sorunu çözdüler. Bana modem göndermediler ama arkadaşımda fiber olduğu için ona modem vermişlerdi. Taahhütlü olmaması bir dezavantaj çünkü her şeyin fiyatı sürekli artıyor ben yakın zamanda bir zam daha bekliyorum.

Fiber alt yapı varsa modem veriyorlar. İstanbul'da Gigafiber, memlekette gezgin internet hizmetinden faydalanıyorum. Fiber olduğunda diret telefondan ulaşabiliyorsun. VDSL'de uygulamadan ulaşıyorsun. Bana mı denk geldi bilmiyorum ama en son uygulamadan yazdığımda 5DK içinde aranıp internet sorunu hakkında bilgi verdiler.

Kuzenlerim bayağıdır kullanıyor çok iyi 7 ms le Valorant oynamak gibi keyifli bir şey yok adam alttan Rust oynuyor GTA 5'i indirmeye koyuyor 1 saate iniyor Valorant 10-20 dk ya iniyor şaka gibi.
😀

Modem için faturaya ek para yazıyorlar diye hatırlıyorum, ben kendi modemimi kullandığım için emin değilim. Zamlardan bahsedenler olursa da, evet epey zamlandı ama yine de kullanıyorum. Oldukça sorunsuz hizmet alıyorum ve müşteri hizmetlerinden memnunum. 100 liranın hiçbir değeri kalmamışken, 100 lira daha az vermek için ne olduğu belirsiz firmalarla uğraşmak istemedim ve oldukça memnunum.

Hem internetten, hem müşteri hizmetlerinden fazlasıyla memnunum. Sorun olduğunda en kısa sürede çözüm sağlıyorlar, aksattıklarına şahit olmadım şu ana kadar.

Haftada ya da iki haftada bir, gece 1-2 sularında yarım saatliğine internetim gidiyor. Müşteri hizmetlerini durumu bildirdiğimde, yakınlarda yeni açılacak altyapılar olduğu zaman bu tarz durumlar olabiliyor, tarzında bir cevap almıştım.

Modem için faturaya ek para yazıyorlar diye hatırlıyorum, ben kendi modemimi kullandığım için emin değilim.
Fiber altyapı yoksa ücretsiz modem vermiyorlar, ama faturana yansıtarak ayriyetten satın alabiliyorsun.

Hem internetten, hem müşteri hizmetlerinden fazlasıyla memnunum. Sorun olduğunda en kısa sürede çözüm sağlıyorlar, aksattıklarına şahit olmadım şu ana kadar.

Haftada ya da iki haftada bir, gece 1-2 sularında yarım saatliğine internetim gidiyor. Müşteri hizmetlerini durumu bildirdiğimde, yakınlarda yeni açılacak altyapılar olduğu zaman bu tarz durumlar olabiliyor, tarzında bir cevap almıştım.

Fiber altyapı yoksa ücretsiz modem vermiyorlar, ama faturana yansıtarak ayrıyeten satın alabiliyorsun.

Modem olmadan zaten kullanım sağlayamam kendi Modemim'de olmadığına göre modem almak zorundayım fiyatlarını bir sormam lazım :)

Modem olmadan zaten kullanım sağlayamam kendi Modemim'de olmadığına göre modem almak zorundayım fiyatlarını bir sormam lazım :)

Baktım'da 950'ymiş Trendyol'dan filan modem alsam onunla halledebilirim miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı