TurkNet nasıldır?

Müşteri hizmetleri yok diye biliyorum TurkNet Online işlemler uygulamasından bağlantımı yenile dedikten sonra düzeliyor internet.

Hocam, dedim ya her şeyi denedik diye.:( alıştıktan sonra pek umurunda olmuyor ama ilk 3 ay falan interneti kullanamadım üzüntümden.

Herkesde olacak diye bir şey yok ama en çok böyle şeylerin yaşandığı yer TurkNet orasından eminim.

Bu arada altyapı 100 Mbps olarak gösterdiğini hatırlıyorum.

Oturdugum sitenin altyapısı türktelekoma ait herhangi bir hız sorunu olmaz sanırım.

Oturdugum sitenin altyapısı türktelekoma ait herhangi bir hız sorunu olmaz sanırım.

Bizim ki de öyle diye hatırlıyorum hocam. Sorun altyapı da değil zaten. Sizde de %100 olacak diye bir şey yok. ben sadece yaşadıklarımı anlattım.
Ekleme yapayım o zamanlar aynı fiyata Türk Telekom 6 Mbps internet veriyordu

Altyapınız fiber ise kesinlikle tavsiye ederim, değilse tavsiye etmem. Türk Telekom fiber olmayan adreslerdeki bozuk portları veriyor. Ayrıca bende Turknet kullanıyorum fiber altyapım var aldığım hızlar da şöyle.

Son düzenleme:
Merhaba,

Aşağıda bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davetiye Kodum: JYC94YR73QQF

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Turk Telekom Altyapılı Fiber 100mbits WI-FI ile aldığım hızı ve IDM hızını görebilirsiniz.

Evde 1 Akıllı TV, 2 mobil telefon, bir de Laptop bağlı durumda.

d7451ada258d8ecc86f13581dc733a3d.jpeg

4c1141bb953414b13d0d9882abec9e9e.png

58c2ea68fb3137810f81ab1ca6eaf683.jpeg

Geri
Yukarı