TurkNet nasıldır?

• Konuyu başlatan lawny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 981
Uzun uzun anlatmak istemiyorum. Bu firma beni çok yordu, şikayet vardaki tüm sorunları 2 aydır yaşadım, aynı portu 10 kullanıcıya kadar satıyorlar, telekomcu tanıdığım bile firmayı kötüledi. İlk aldığında firmaya dua edersin, sonraki aylarda hızın düşer ve günde 2-3 kere kopma yaşarsın. Kademeli hız düşmesi... Ben tavsiye etmem. Yalan söyledikleri ortaya çıktı. Arıza için ekip gönderdik hattı kontrol ediyorlar diye, telekomcu tanıdığım zaaten tek bakan biziz öyle bir şey bize bildirilmedi diye, Şikayetvar'daki tüm şikayetleri okumanı tavsiye ederim. Veya kullan dene memnun kalırsan kullanmaya devam et, nasıl olursa taahhüt yok firmada, iptali de kolay.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun uzun anlatmak istemiyorum bu firma beni çok yordu, şikayet vardaki tüm sorunları 2 aydır yaşadım, aynı portu 10 kullanıcıya kadar satıyorlar, telekomcu tanıdığım bile firmayı kötüledi, ilk aldığında firmaya dua edersin, sonraki aylarda hızın düşer ve günde 2-3 kere kopma yaşarsın, kademeli hız düşmesi... Ben tavsiye etmem, yalan söyledikleri ortaya çıktı, arıza için ekip gönderdik hattı kontrol ediyorlar diye, telekomcu tanıdığım zaaten tek bakan biziz öyle bir şey bize bildirilmedi diye, Şikayetvar'daki tüm şikayetleri okumanı tavsiye ederim

Göreceğiz hocam taahhüt olmadığı için içim bir tık rahat.

Gerçekten 1000 Mbps veriyor mu? Bizim Türk Telekom kotasız alıyoruz fakat 5 Mbps veriyor, kablo üst taraftan geliyor altyapı yok diye mi acaba?

Hocam bende çok şaşırdım binada GigaFiber çıktığına. Şansınıza bağlı firmaları falan arayın çıkabilir. Sitelerden altyapı kontrolü de yapabilirsiniz.

Merhaba, bugün TurkNet'e geçtim ve bu hafta kurulum için gelecekler. İlginç şekilde bizim binada TTNET hariç ne Vodafone ne Turkcell hiçbirisi yok. Ancak öylesine TurkNet'ten binamı sorgularken 1000MBPS olduğunu öğrendim. Şu an kullandığım paket 170TL ve 16Mbps interneti var 10 yıllık modem hiçbir şekilde çekmiyor sürekli kapanıyor. 1 ay içinde kurulum ücreti dahil iade alabileceğimi ve 1000TL'ye kadar cayma bedeli ödediklerini söylediler ve TTNET gibi 10 dakika boyunca müşteri hizmetlerine bağlanmak için uğraşmadım direkt açtılar ve takır takır yardımcı oldular. Ayrıca taahhüt olmaması dikkatimi çekti. 250TL'ye 1000MBPS değer mi? (bence fazlasıyla değer) fakat yine de yorumlarınızı merak ediyorum aranızda TurkNet kullanan var mı, varsa deneyimleri nelerdir? Mesela beğenmedim diyelim 1 ay içinde iade de sıkıntı çıkarıyorlar mı? Teşekkürler :)

(Düzeltme, ilk ay ücret almıyorlar, modemi bedava veriyorlar.)

250 TL'ye 1000MBPS çok iyi. Fiyat olarak değer kaldı ki bir arkadaşın dediği gibi 16 Mbps 24 Mbps gibi internetlere bu zamanda 200 TL civarları istiyorlarken gayet iyi. Taahhüt olmadığı için oda ayrı bir avantaj. Ancak ben bu zam olayından sonra ve şikayet durumlarından dolayı Netspeed geçme kararı aldım. Yakın zamanda v operatorden kurtulacağım inşallah.

Uzun uzun anlatmak istemiyorum. Bu firma beni çok yordu, şikayet vardaki tüm sorunları 2 aydır yaşadım, aynı portu 10 kullanıcıya kadar satıyorlar, telekomcu tanıdığım bile firmayı kötüledi. İlk aldığında firmaya dua edersin, sonraki aylarda hızın düşer ve günde 2-3 kere kopma yaşarsın. Kademeli hız düşmesi... Ben tavsiye etmem. Yalan söyledikleri ortaya çıktı. Arıza için ekip gönderdik hattı kontrol ediyorlar diye, telekomcu tanıdığım zaaten tek bakan biziz öyle bir şey bize bildirilmedi diye, Şikayetvar'daki tüm şikayetleri okumanı tavsiye ederim. Veya kullan dene memnun kalırsan kullanmaya devam et, nasıl olursa taahhüt yok firmada, iptali de kolay.
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı