TurkNet nasıldır?

mehmetefejpg

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben TurkNet'e geçmek istiyorum TurkNet kurulum aşaması nasıl geçiyor mesela modem kurulumu kurulum ücreti ve ben İstanbul'dan uzaktayım İstanbul'dan uzakta olan varsa bu süreç nasıl ilerliyor? İnternet iyi çekiyor mu? Bu gibi sorular hep aklımda. Yardımcı olur musunuz ve galiba kargoyla bir sözleşme falan göndermemiz gerekiyormuş. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar ben TurkNet'e geçmek istiyorum TurkNet kurulum aşaması nasıl geçiyor mesela modem kurulumu kurulum ücreti ve ben İstanbul'dan uzaktayım İstanbul'dan uzakta olan varsa bu süreç nasıl ilerliyor? İnternet iyi çekiyor mu? Bu gibi sorular hep aklımda. Yardımcı olur musunuz ve galiba kargoyla bir sözleşme falan göndermemiz gerekiyormuş. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
İnternet iyi çekmesi modem ile alakalı ben İstanbul'a yaklaşık olarak 1100 km uzağım ve gayet memnunum. Sizin hizmet kalitenizi belirlemek için öncelikle hat değerlerinizi görmem gerekiyor. Konuya eklerseniz yardımcı olurum. Eğer mevcut abonelik yoksa attığım linklerden sorgulama yapın.

Alt yapı sorgulaması yapın. ben yıllardır kullanıyorum, memnunum. Ama mutlaka alt yapı sorgulatın.

İnternet iyi çekmesi modem ile alakalı ben İstanbul'a yaklaşık olarak 1100 km uzağım ve gayet memnunum. Sizin hizmet kalitenizi belirlemek için öncelikle hat değerlerinizi görmem gerekiyor. Konuya eklerseniz yardımcı olurum. Eğer mevcut abonelik yoksa attığım linklerden sorgulama yapın.

Altyapı şu anda sorgulattım ve 58 Mbps download 6 mbsp upload boş port var VDSL 2
Bu sözleşmeler nasıl oluyor acaba kargo işlemleri falan duymuştum doğru mudur?

Ortalama olarak 35 Mbps paket size uygundur. İnternet üzerinden başvuru yapıyorsunuz. Belgeleri yazıcı yardımı ile çıkartıp dolduruyorsunuz. Ondan sonra MNG kargo aracılığı ile yolluyorsunuz. Kurulum vb. şeyler için sizi arayıp bilgi veriyorlar. İsterseniz kod verebilirim ikimizde 1 ay ücretsiz kullanırız. Başka bir sorunun olursa konuya ekleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı