TurkNet nasıldır?

Revesnatav

Femtopat
Daha fazla  
Kullandığım internetin sürekli kopmalarından, yavaşlığından ve ping sorunlarından bıktım. TurkNet'e geçmeyi planlıyorum, problem yaşayan veya daha önce kullanan ve kullanmakta olan varsa tecrübelerini aktarırsanız iyi olur.

İyidir fakat altyapiya gore. Oturdugun semte gore İSS arastirmani yapmani öneririm. Komsuna sor, cevrede esnafa sor, internet cafelere sor mesela. Daha saglikli olacaktir.

Taktıralı yaklaşık 2-3 yıl oldu ve baya memnunum. Son 3 gündür internet kopmaları oluyor ama onun dışında göze çarpacak bir sorun yaşamadım. Hız ve ping gayet iyi ama sana tavsiyem Turknet facebook grubuna girip mahalleni sorgulatman. Seninle aynı yerde oturup sorun yaşayan insanlar olabilir.

Dediğiniz sorunlar TürkNet'te de yaşanıyor. Yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum. Ara ara özellikle akşamları yoğunluktan dolayı yavaşladığı oluyor. Modemde bir ara kırmızı ışık problemim vardı. Günde 5-6 kez İnternet yokla var arası bir duruma geliyor ve modemde kırmızı ışık yanıyordu. Modeme elle DNS ayarı girince bu sorunum çözüldü. Şu an epeydir stabil olarak kullanıyorum.

Dostum henüz geçenlerde bu konuyu paylaşan arkadaşımız oldu ayrıca benim de yorumum bulunuyor bu konuda. Konuyu açan arkadaşımıza da tekrar teşekkür ediyorum.

Kullandığım internetin sürekli kopmalarından, yavaşlığından ve ping sorunlarından bıktım. TurkNet'e geçmeyi planlıyorum, problem yaşayan veya daha önce kullanan ve kullanmakta olan varsa tecrübelerini aktarırsanız iyi olur.
Alt yapın iyiyse iyi hizmet alırsın kötüyse kötü hizmet alırsın, bunun TürkNet ile bir ilgisi yok. TürkNetin aktif alt yapısında değilsen (eğer öyle isen zaten 100 down 100 upload veriyorlar) sana ttnetin alt yapısı üstünden internet vericekler, yani sen paranı TürkNete ödüyor olsan da ttnetten internet alıcaksın.

Millenicom'a geçmeni tavsiye ederim üstad. 8 Aydır sorunsuz kullanıyorum. Üstelik taahhüt vermiyorsun paketleride uygun diyebilirim. Fiyat arttığında sorun yaşadığında ücret ödemeden vazgeçebiliyorsunn

Ayrıca referans kodu ile üye olursan hem sen hemde ben 1 ay hediye internet kazanıyoruz.
Millenicom arkadaşını getir kodu : 56315A76

Geri
Yukarı