TurkNet nasıldır?

Tutkuu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çikolatalı Süt İçme
Merhaba arkadaşlar, köyde yaşıyorum. Türk Telekom kullanıyorum fakat berbat. O yüzden yeni bir internete geçmek istiyorum. TurkNet iyi midir? İyise de Özgür İletişim 35 paketi nasıldır? Pişman olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapınız iyiyse iyi , kötüyse kötü olan bir firma. Türk Telekom'un internetinde sıkıntı yaşıyorsanız altyapıyı onarmadan geçmenizi önermem.

VDSL ise hat değerlerinizi paylaşın arkadaşlar yorumlasın.

Türknet'in nasıl firma olduğuna gelirsek, ortalama bir hizmet sunuyor. Ne iyi ne kötü. Eğer altyapı sağlıklıysa sizden mutlusu olmaz, değilse sıkıntı yaşarsınız çünkü her suçu Türk Telekom'a atıp sıvışıyor.

Dediğim gibi 6 upload 36 download alırım diyorlar ama pişman olurum diye falan korkuyorum.

Bizim evde 5+ yıl süre kullanıldı, fiyatı ve verdiği performansı bana göre mükemmel fakat telefonla arayıp ulaşabildiğin bir destek ekibi yok, anca uygulamalarından veya sitesinden yazıyorsun adamlara onlarda ne zaman cevap verirse.

Merhaba arkadaşlar, köyde yaşıyorum. Türk Telekom kullanıyorum fakat berbat. O yüzden yeni bir internete geçmek istiyorum. TurkNet iyi midir? İyise de özgür iletişim 35 paketi nasıldır? Pişman olur muyum?

Üstte bir arkadaşın belirttiği gibi bölgeden bölgeye değişir ama şahsen ben geçmem, çünkü somut anlamda hiçbir yerleri yok. Müşteri hizmetleri zaten berbat ötesi iptal etmek isteyen yüzlerce kişi gördüm, ancak ilgilenen maalesef ki yok.

değerlerim bunlar pişmanım kısacası türk telekomdan
Bu arada 500 600M uzakta bas istasyonu var 4.5G ful çekiyor Vodafone de sizce redbox düşünmeli miyim?
@mühendis1234 bir el atar mısın?

değerlerim bunlar pişmanım kısacası türk telekomdan
Bu arada 500 600M uzakta bas istasyonu var 4.5G ful çekiyor Vodafone de sizce redbox düşünmeli miyim?
@mühendis1234 bir el atar mısın?
@mühendis1234

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı