TurkNet nasıldır?

TurkNet 100 Mbps'lik internete geçmeyi planlıyorum, vadettikleri hızları karşılayabilirler mi ya da sıkıntı yaşar mıyım? Altyapım fiber ve 200Mbps'e kadar destekliyor. 1 aydır Turkcell Superonline internetim sürekli sıkıntı çıkardığından yeni bir internet sağlayıcısı aradım ve gözüme en güzel TurkNet geldi. Müşteri temsilcisine ulaşmak zor demiş herkes ama öyle bir sıkıntı yaşamadım ve normalde benim kargoya vermem gereken evrakları bugün kendileri gelip elden alacaklar tam kapanma olduğu için.

Kullananlar varsa söyledikleri hızları karşılıyorlar mı? (Kayseri'de yaşıyorum, internet sitelerinde şehir şehir ping değerlerinde Kayseri diğer illere nazaran daha iyi durumda.)
A.

Bende Kayseri'de yaşıyorum bende de fiber var. :) TurkNet kullanıyorum. Kuruluda sorun olmuştu sadece ekip kabloyu tam takamamışlar desteğe yazdım 2 gün içinde tekrar ekip geldi. O akşam internet geldi. Tavsiye ederim.Sonuçlar

Bende Kayseri'de yaşıyorum bende de fiber var. :) TurkNet kullanıyorum. Kuruluda sorun olmuştu sadece ekip kabloyu tam takamamışlar desteğe yazdım 2 gün içinde tekrar ekip geldi. O akşam internet geldi. Tavsiye ederim.Sonuçlar

Bende kayserideyim ADSL ve VDSL altyapı var ama VDSL'de boş port yok ADSL açtırıp boş port olduğunda VDSL'e geçebilir miyim acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı