TurkNet nasıldır?

izzet177

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX1650 TUF

RYZEN 5 3500

16GB RAM 3200 MHz

A320M-K
Türk Telekom 4Mbps internetten sonra 100Mbps TurkNet'e geçtim. TurkNet nasıl arkadaşlar?
İnternet hızı iyi ve iyi yorumlar var. Kullananlar nasıl olduğunu yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten geçmişsiniz geçmeden önce sorsanız anlardım. Ki bir kaç yorum da okumuşsunuz belli.
Kullanıcı deneyimi kişiden kişiye değişiyor ama genel olarak iyi.
4Mbps internetten sonra 100Mbps TurkNet'e geçtim. TurkNet nasıl arkadaşlar?
Bunu sizin bize söylemeniz lazım artık kullanıcı deneyimi olarak.

Zaten geçmişsiniz geçmeden önce sorsanız anlardım. Ki bir kaç yorum da okumuşsunuz belli.
Kullanıcı deneyimi kişiden kişiye değişiyor ama genel olarak iyi.

Bunu sizin bize söylemeniz lazım artık kullanıcı deneyimi olarak.
Hocam geçtim ama hala tt'deyim tam geçmedim çok köt ise iptal edeceğim.

Altyapınızın desteklediği en iyi interneti sabit fiyat politikasından sunuyor, iyi bir ISS(kullanmadım ama altyapısı iyi olup kullananlar gerçekten memnun). Taahhüt bitsin, ben de direkt geçeceğim.

Türk Telekom 4Mbps internetten sonra 100Mbps TurkNet'e geçtim. TurkNet nasıl arkadaşlar?
İnternet hızı iyi ve iyi yorumlar var. Kullananlar nasıl olduğunu yazabilir mi?

Hocam 4Mbps'den sonra büyük ihtimal gününüzün en az 1 saatini Speedtest'te geçireceksiniz emin olun. ( 3Mbps'den fibere kavuşan biri! )( TurkNet şans işi, şahsen ben aşırı memnunum )

Aylık 100 TL vererek 50 mbps download, 8 mbps upload paketini kullanıyorum. Paket hızından tam olarak yararlanabiliyorum ve nadiren sorun yaşıyorum. Arıza kaydı açtığımda ise kısa sürede çözümü sağlanıp geri dönüş yapılıyor. Ben memnunum ama hizmet kalitesi bölgeden bölgeye değişiklik gösterebiliyor.

Geri
Yukarı