TurkNet nasıldır?

SVGSefaTR

Decapat
Merhaba, direkt konuya giriyorum 4 yıldır Türk Telekom kullanıyorum ve çekmediğim çile kalmadı ve sözleşme 2023'de bitiyor yeni internet için Turkcell ve TurkNet arasında kaldım. Turkcell iyi ancak çok pahalı TurkNet'e ise güvenemedim çünkü daha önce hiç kullanmadım bu nedenle size danışmak istedim. TurkNet nasıldır? Türk Telekom gibi midir? Ping sorunları ve internet yavaşlaması sorunları olur mu? Yazarsanız sevinirim. Bu arada bizim evin verebileceği maksimum internet 50 indirme olarak gösteriyor bilginize.

Alt yapı kötüyse pek fark etmiyor. Genel olarak konuştum 4 yıldır çile çektiğini söylemişsin ne tür çile çektiğini bilmiyorum. TurkNet iyidir ben de TurkNet kullanıyorum.

Müşteri hizmetleri ile ilgili çok şikayet duymuştum. Fakat internet paketleri gayet avantajlı diğer internet sağlayıcılarına göre. Şansını deneyebilirsin taahhüt yok diye biliyorum zaten.

Alt yapı kötüyse pek fark etmiyor. Genel olarak konuştum 4 yıldır çile çektiğini söylemişsin ne tür çile çektiğini bilmiyorum. TurkNet iyidir ama ben de TurkNet kullanıyorum.
Ben 2019 da 4 yıllık aldım 15 mbps indirme paketini ama bir kere bile indirme hızı 15 olmadı sürekli 5-9 arası dolaşıyor uploadı zaten sormayın 0.600 kbps bile zor oluyor bunların dışında bile haftada 2,3 defa internet kullanılamıyor diyor ve kullanamıyoruz 2,3 gün saymakla bitmez türk telekomun rezaletlerini...

Ben 2019 da 4 yıllık aldım 15 Mbps indirme paketini ama bir kere bile indirme hızı 15 olmadı sürekli 5-9 arası dolaşıyor uploadı zaten sormayın 0.600 Kbps bile zor oluyor bunların dışında bile haftada 2,3 defa internet kullanılamıyor diyor ve kullanıyoruz 2,3 gün saymakla bitmez Türk Telekom'un rezaletlerini...

Anladım. Geç bakalım TurkNet'e sonuçta taahhütsüz hem güzel yardım ediyorlar eğer sorun alt yapı, iç tesisat vs. ile ilgiliyse yardım etmeye çalışırlar.

Müşteri hizmetleri ile ilgili çok şikayet duymuştum. Fakat internet paketleri gayet avantajlı diğer internet sağlayıcılarına göre. Şansını deneyebilirsin taahhüt yok diye biliyorum zaten.

"Paketleri"?
Onu geçtim 20Mbit alan adamın geçmesi mantıksız zaten.
Millenicom, netspeed daha mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı