TurkNet önerir misiniz?

Turknet hizmet olarak öneririm, yıllardır sorunsuz kullanıyorum. TT alt yapısı olduğu halde çok memnunum.
Ancak fiyat politikası rezalet.. Her an zam yapabilirler garantisi yok..

Merhaba. Bir hafta içinde Türk Telekom ile olan sözleşmemiz bitiyor. Şu anki internetim inanılmaz yavaş, 16Mbps diyeyim hatta. Belli sitelerden sorguladığımda adresimin 80Mbps desteklediğini gördüm.

TurkNet'e geçilir mi, önerir misiniz? Ya da o fiyatlara başka öneriniz var mıdır? TurkNet kullanan arkadaşlar ne gibi sıkıntılar çekiyorsunuz? Bunları cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Herhangi bir sıkıntı yaşamadım kesinti olacağı zaman haber veriyorlar fiyat konusunda sorun olmayacaksa tavsiye ederim.

Uzun süre kullandım pek bir sıkıntı da yaşamadım ancak son dönemlerde kısa aralıklarla yaptığı yüksek zamlar rahatsız ediyordu. Daha sonra da zam yapmama sözü vermesi ve verdikten sonra sözünü çiğnemesi, bunu da laf oyunları ile ört bas etmeye çalışması rahatsızlığımı arttırdı ve firmamı değiştirdim. Yaptığı zam azdı çoktu, fazlaydı ödeyemedim diye değil, ortada bir söz olduğu ve sözün değersiz görülüp çiğnenmesinden rahatsız olduğum için değiştirdim. Yeni firmaya daha yüksek ücret ödeyecek olsam da geçerdim. O dönemde alternatif firmalarda 24 ay taahhütlü sabit fiyat garantisi ile abonelik alabilecekken, ben şu tarihe kadar zam yapmıyorum diyerek onları tutuyorum. Alternatif firmalardaki avantajlı fiyatlar sona eriyor bende zam yapıyorum.

Niye zam yaptın derselerde yav arkadaşlar bizde taahhüt yok isterseniz gidebilirsiniz diyorum. Tabi yeni zamlı fiyatlara... Ne siteler ne forumlar ne sözde meşhur youtube kanalları yüzde 99'u da çıkıp birşey diyemesin. Reklamlara devam. Yok zam yaptı konuştuk, evet ceodan mağduriyet dinleyelim. Evet arkadaşlar bakın fiber alt yapı çekiliyor hep birlikte izleyelim. Evet evet tüm sitelerde reklamlar ana konular reklamlar... Aynı ürün satarken milleti perişen eden sitelerin fıldır fıldır reklamlarının ısrarla döndürülmesi gibi. Saygıları ne izleyiciye nede genç kitleye, sadece para verene. Gençleri, bu işlere yeni girenleri, bilmeyenleri, çocukların anne babaları, cüzdanına konalım hep birlikte pastadan pay alalım. Olayın özeti buna çıkıyor benim gözümde. Hangi firma hangi konuda sözünü yerse tekmeyi basarım. Birde düzenli fatura ödeyip bunları başa çıkaramam. Yeterince kaypak var memlekette.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı