TurkNet pişmanlık mıdır?

Ben yıllar önce geçtiğimde kurulum hizmeti almadım, o konuya yorum yapamayacağım ama 3 yıllık deneyimimin sonucunda kesinlikle pişmanlık değildir.

Herkesin deneyimi birbirinden farklı olabilir. Bu deneyim konuma, altyapıdaki stabiliteye ve birçok değişkene bağlı olabilir.

Bana yaşattığı deneyime göre; TurkNet benim için ISS'lerin Amazon'udur.

Ben yıllar önce geçtiğimde kurulum hizmeti almadım, o konuya yorum yapamayacağım ama 3 yıllık deneyimimin sonucunda kesinlikle pişmanlık değildir.

Herkesin deneyimi birbirinden farklı olabilir. Bu deneyim konuma, altyapıdaki stabiliteye ve birçok değişkene bağlı olabilir.

Bana yaşattığı deneyime göre; TurkNet benim için ISS'lerin Amazon'udur.
Herkes ayrı birşey söylüyor arada kaldım biraz kulanayım buraya nasıl oldugunu yazacağım

Ben şu anda TurkNet kullanıyorum. Millenicom ve Netspeed kullandım aralarında çok bir fark yok. Hepsi Türk Telekom altyapısından verince çok fark etmiyor. Sorun çözme konusunu bilmiyorum. TurkNet'in tek iyi tarafı pinginin diğerlerine göre biraz daha düşük olması. Türk Telekom ile ilgili bir sorun olduğunda genelde çok bir şey yapamıyorlar gördüğüm kadarıyla. Hep birbirine suç atıyorlar.

Ben şu anda TurkNet kullanıyorum. Millenicom ve Netspeed kullandım aralarında çok bir fark yok. Hepsi Türk Telekom altyapısından verince çok fark etmiyor. Sorun çözme konusunu bilmiyorum. TurkNet'in tek iyi tarafı pinginin diğerlerine göre biraz daha düşük olması. Türk Telekom ile ilgili bir sorun olduğunda genelde çok bir şey yapamıyorlar gördüğüm kadarıyla. Hep birbirine suç atıyorlar.

Benim 3 yıllık kullanımımda 2 kere internetim kesildi. Bir tanesi çok uzun süre önceydi ama Türkiye geneli bir sorundu diye hatırlıyorum. Diğerini de çok yakın bir zamanda, yanlış hatırlamıyorsam geçen hafta Pazar günü yaşadım. Akşam 17.00 gibi internetim kesildi, 5-10dk sonra tekrar geldi. Daha sonra tekrar kesildi ve gelmeyince destek talebi oluşturdum. Talebimi oluşturduktan sonra 5 dakika içerisinde biletime yanıt geldi ve sorunu fark ettiklerini ve incelemeye aldıklarını belirttiler (otomatik mesaj değildi). 30 dakika daha bekledim ve tekrar sorunumun devam ettiğini yazdım. 2-3 dakika içerisinde sabit numaralarından arandım ve detaylı bir şekilde sorunun ne olduğunu, nasıl çözüleceğini ve tahmini çözüm saatinin bilgisini paylaştılar. 21.45 gibi bir süre vermişlerdi ama 20.00 gibi internetim düzeldi.

Dediğiniz gibi Türk Telekom kaynaklı bir sorundu ama burada beni bilgisiz bırakmayıp, arayarak detaylı bilgi vermeleri güzel bir hareketti.

Benim 3 yıllık kullanımımda 2 kere internetim kesildi. Bir tanesi çok uzun süre önceydi ama Türkiye geneli bir sorundu diye hatırlıyorum. Diğerini de çok yakın bir zamanda, yanlış hatırlamıyorsam geçen hafta pazar günü yaşadım. Akşam 17.00 gibi internetim kesildi, 5-10dk sonra tekrar geldi. Daha sonra tekrar kesildi ve gelmeyince destek talebi oluşturdum. Talebimi oluşturduktan sonra 5 dakika içerisinde biletime yanıt geldi ve sorunu fark ettiklerini ve incelemeye aldıklarını belirttiler (otomatik mesaj değildi). 30 dakika daha bekledim ve tekrar sorunumun devam ettiğini yazdım. 2-3 dakika içerisinde sabit numaralarından arandım ve detaylı bir şekilde sorunun ne olduğunu, nasıl çözüleceğini ve tahmini çözüm saatinin bilgisini paylaştılar. 21.45 gibi bir süre vermişlerdi ama 20.00 gibi internetim düzeldi.

Dediğiniz gibi Türk Telekom kaynaklı bir sorundu ama burada beni bilgisiz bırakmayıp, arayarak detaylı bilgi vermeleri güzel bir hareketti.

Şimdi beni aradı müştleri hizmetleri İstanbul'un ortasında olmama ragmen adresini bulamamış ilk kazıgımı yedim randevuyu 3 gün sonraya verdi.

Geri
Yukarı