TurkNet port değişiminde ne yapılır?

midplus

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1.5 yıldır TurkNet kullanıcısıyım ama 4 gündür 100 Mbps olan hızım 50 Mbps olmuş durumunda destek kaydı açtığımda, TurkNet müşteri hizmeti bana Türk Telekom'un port değişikliği yaptığını söyledi ve bu hiç hoş durum değil. Tamam çoğu insana göre 50Mbps çok yüksek ama altyapım 100Mbps iken 50 alınması ve bunun başka firmadan dolayı olması çok rahatsız edici. Bu durumda ne yapabilirim temsilci bana altyapı Türk Telekom yapısı olduğunu şikayet oluşturduğunu ama ne olacağını bilemiyorum dedi. Umarım bilgisi çıkan olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaklaşık 1.5 yıldır TurkNet kullanıcısıyım ama 4 gündür 100 Mbps olan hızım 50 Mbps olmuş durumunda destek kaydı açtığımda, TurkNet müşteri hizmeti bana Türk Telekom'un port değişikliği yaptığını söyledi ve bu hiç hoş durum değil. Tamam çoğu insana göre 50Mbps çok yüksek ama altyapım 100Mbps iken 50 alınması ve bunun başka firmadan dolayı olması çok rahatsız edici. Bu durumda ne yapabilirim temsilci bana altyapı Türk Telekom yapısı olduğunu şikayet oluşturduğunu ama ne olacağını bilemiyorum dedi. Umarım bilgisi çıkan olur.

Santrale çok fazla kullanıcı bağlandığında verilen hız düşebiliyor. Daha doğrusu hız düşmüyor SNR kalitesi dediğimiz olay düşüyor. SNR düştüğünde verilen hızda düşüyor.

TurkNet zaten kimseye vadettiği bir hız yok ne kadar kalitesi alt yapın varsa o kadar ekmek kısacası bir kısıtlama yok.

Onaysız, talep edilmeden böyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum. Saha ekibinin eyleminden sonra arkadaş durumu fark edip kaydı oluşturmuş.
Port değişikliğini habersiz, durduk yere mi yaptılar? Eğer öyleyse Türk Telekom laneti hâla üzerimizde demektir.
tabi ki de onaysız niçin böyle bir şey isteyeyim şikayet ettiler zaten ama sonuç ne olur bilmiyorum dedi

Geri
Yukarı