TurkNet Randevu için aramadı

ErhanYavuz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, pazar günü TurkNet'e ailemle başvurduk.
Müşteri temsilcisi 48 saat içerisinde kurulum ekibinin randevu vereceğini söyledi.
Bir gün sonrasında mesaj gönderilerek yoğunluk olduğu ve 2 ile 5 gün arasında aranıp randevu alınacağı kurulum yapılacağı söylendi.
Başvurumuzun 5.günü olmasına rağmen herhangi bir şekilde daha aranmadı ve randevu alınmadı.
Destek numaram: 55920145

TT ekibi kablo işaretlemesi yaptı mı? Bir de hangi şehirdesiniz? Eğer küçük şehirde iseniz teknofix ekibi gelip kurulum yapıyor. Diğer türlü büyükşehirde iseniz turknetin modem kurulum ekibi geliyor ve hiç bir şekilde kablo işi ile ilgilenmeyip elektrikçi çağırmanızı istiyor.

Merhaba, pazar günü TurkNet'e ailemle başvurduk.
Müşteri temsilcisi 48 saat içerisinde kurulum ekibinin randevu vereceğini söyledi.
Bir gün sonrasında mesaj gönderilerek yoğunluk olduğu ve 2 ile 5 gün arasında aranıp randevu alınacağı kurulum yapılacağı söylendi.
Başvurumuzun 5.günü olmasına rağmen herhangi bir şekilde daha aranmadı ve randevu alınmadı.
Destek numaram: 55920145
Merhaba, aktivasyon ekibimiz evde kurulum randevularında satış taleplerinde artan yoğunluk nedeniyle 2 - 5 iş günü içerisinde arama yapılacağını iletti.

Merhaba, aktivasyon ekibimiz evde kurulum randevularında satış taleplerinde artan yoğunluk nedeniyle 2 - 5 iş günü içerisinde arama yapılacağını iletti.

2 ve 5 iş günü demenize rağmen başvurumuzun üzerinden yarın 1 hafta geçmiş olacak.
Gerek kendi destek sisteminize, gerek bu foruma sorunumu yazdım. Bu cevabı attınız ve hala aranmadık.
Daha sonra GigaFiber müşteri hizmetlerini aradık.
Kendileri yakın bir zamanda randevu tarihi için arayacaklarını söylediler.
Fakat onlarda aramadılar.
Yarın yani pazar günü tatil gününüz olduğunu düşündüğüm için arayacaklarını düşünmüyorum.
Pazartesi randevu için aransa bile kurulum birkaç gün sonra yapılacak. Kurulumda büyük eksikleriniz var maalesef.

2 ve 5 iş günü demenize rağmen başvurumuzun üzerinden yarın 1 hafta geçmiş olacak.
Gerek kendi destek sisteminize, gerek bu foruma sorunumu yazdım. Bu cevabı attınız ve hala aranmadık.
Daha sonra GigaFiber müşteri hizmetlerini aradık.
Kendileri yakın bir zamanda randevu tarihi için arayacaklarını söylediler.
Fakat onlarda aramadılar.
Yarın yani pazar günü tatil gününüz olduğunu düşündüğüm için arayacaklarını düşünmüyorum.
Pazartesi randevu için aransa bile kurulum birkaç gün sonra yapılacak. Kurulumda büyük eksikleriniz var maalesef.
Merhaba, aktivasyon işlemlerinizin önceliği için ekibimize bilgi verdim. Sizinle iletişime geçecekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı