TurkNet kurulum ekibi randevu için aramadı

Başvuru sürecinizin devam ettiğini görüyoruz. Tamamlandığında biz sizlere haber vereceğiz.
Yarım saat önce telekom ekipleri gelip etiketlemeyi yaptı. Ekiplerinizin en erken şekilde kuruluma gelmeleri için aciliyet belirtirseniz memnun olurum. İnternetten çalıştığım için zor durumdayım artık. Bugün gelebilirlerse çok iyi olur. Teşekkürler.

Yarım saat önce telekom ekipleri gelip etiketlemeyi yaptı. Ekiplerinizin en erken şekilde kuruluma gelmeleri için aciliyet belirtirseniz memnun olurum. İnternetten çalıştığım için zor durumdayım artık. Bugün gelebilirlerse çok iyi olur. Teşekkürler.
Aktivasyon işlemlerinizin tamamlandığını görüyoruz. Kurulum ekiplerine iletildi. Randevu için sizinle iletişime geçeceğiz 🙏

Türk Net ekibi kurulumu dün gelip yaptı, gelen arkadaş çok ilgiliydi aldığım değerler ektedir teşekkürler.
Screenshot_20220707-140508_Chrome.jpg

Türk Net ekibi kurulumu dün gelip yaptı, gelen arkadaş çok ilgiliydi aldığım değerler ektedir teşekkürler.Eki Görüntüle 1443990
Ben de baktım kuryenin geleceği yok kendim yolladım. Kurye dün anca aradı. Kargo o sırada çoktan yola çıkmıştı zaten. Bugün evrak teslim edildi ama halen sisteme geçirmediler. Allah bilir ekip de bayramdan sonra gelecek.

Kaç gündür mağdur oldum üstüne halen sisteme işlemediler. TurkNet mağdur etmekten başka bir şey yapmıyor abonelik sürecinde.

@TurkNet Destek Ayşegül
@500498

Ekip desen kimsenin birbirinden haberi yok.

Ben de baktım kuryenin geleceği yok kendim yolladım. Kurye dün anca aradı. Kargo o sırada çoktan yola çıkmıştı zaten. Bugün evrak teslim edildi ama halen sisteme geçirmediler. Allah bilir ekip de bayramdan sonra gelecek.

Kaç gündür mağdur oldum üstüne halen sisteme işlemediler. TurkNet mağdur etmekten başka bir şey yapmıyor abonelik sürecinde.

@TurkNet Destek Ayşegül
@500498

Ekip desen kimsenin birbirinden haberi yok.
Merhaba, evraklarınız bize ulaştıktan sonra 24 saat içinde kontrol edilerek sisteme yüklenmektedir.

Türk Net ekibi kurulumu dün gelip yaptı, gelen arkadaş çok ilgiliydi aldığım değerler ektedir teşekkürler.Eki Görüntüle 1443990
Gözünüz aydın hocam. Darısı bizim başımıza çok mağdur ettiler. Bayram da araya girdi. Evde internet de yok. Bu kadar süre İnternetsiz kalmaya değer mi?

Zamanında kurye gelse veya ben en baştan kuryenin geç geleceğini bilsem ben ilk gün kendim yollardım evragi. O zaman kurulum ekibi çoktan kurulum yapardı. Turk Telekom 1 haftada gelip İnterneti çoktan kurardi mesela.

@TurkNet Destek Ayşegül

@500498

Güncelleme

2 hafta oldu. Halen daha evde internet yok.

Başvuru 30.06.2022 tarihinde yapıldı. Bugün 14.07.2022 2 hafta oldu.

Son düzenleme:
Merhabalar 2764719 aboneliğimde personel ile ilgili şikayet kaydım vardı. Bugün sabah arandım ama telefonu açamadım. Uygulamadan kontrol ettiğimde destek kaydım gözükmüyor. Rice etsem son durumu kontrol edebilirmisiniz? Teşekkürler

@TurkNet Destek Ayşegül

Geri
Yukarı