TurkNet saha ekibi dönüş yapmıyor

Helveticaa

Hectopat
Yer
Mersin
Merhaba iyi sosyaller, taşınmamız dolayısıyla yeni internet sağlayıcısına geçmek durumunda kaldım ve TurkNet kararını verdim, ancak saha ekibi hala dönüş sağlamadı sürekli mobil internet kullanmak zorunda kalıyorum ve bu sıkıntı yaratıyor. Bu konu hakkında Online islemlerden birkaç kez durumumu belirtmeme rağmen hala dönüş sağlanmadı. Sürecin uzamamasını umuyorum.
@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku

Merhaba iyi sosyaller, taşınmamız dolayısıyla yeni internet sağlayıcısına geçmek durumunda kaldım ve TurkNet kararını verdim, ancak saha ekibi hala dönüş sağlamadı sürekli mobil internet kullanmak zorunda kalıyorum ve bu sıkıntı yaratıyor. Bu konu hakkında Online islemlerden birkaç kez durumumu belirtmeme rağmen hala dönüş sağlanmadı. Sürecin uzamamasını umuyorum.
@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.

@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku
Bizdede böyle olmuştu sonradan vaz geçtim tam gün veremedikleri için. Malum evden çalışıyoruz ve her geçen gün para kaybı oluyordu maalesef:( Bizde yeni bağlantı idi geçiş değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı