Çözüldü TurkNet, sitesi dışında hiçbir yere bağlanamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HIGHWOLTAGE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, TurkNet internet aboneliğim var 1 yıldır. Bugün işten geldiğimde internetin olmadığını gördüm. Modem arayüzünde hız bilgilerim ve IP adresim gözüküyor. Modemi resetledim, hatta fabrika ayatlarına geri yükledim, tekrar kurdum. Turk.net sitesi dışında hiçbir siteye giremiyorum bütün cihazlarımda. Windows sorun gidericiyi çalıştırdığımda Windows bu ağın proxy ayarlarını otomatik olarak algılayamadı diye bir uyarı alıyorum. Arıza kaydı açtı,m herhangi bir dönüş de alamadım. Modem ZyXEL VMG3625-T50B
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Fatura durumunuzu kontrol edin.

Ödenmemiş faturam yok otomatik fatura talimatım var zaten.
Modem bilmediğim bir sebepten kullanıcı adını silmiş. TurkNet'te bu arada geri dönüş yaptı kullanıcı adı şifreyi girdik sorun çözüldü. Beni yanıltan modemin hiç kapanmamış olmasına rağmen, kullanıcı adını sildiği halde IP alması oldu zaten.
Fatura durumunuzu kontrol edin.

Ödenmemiş faturam yok otomatik fatura talimatım var zaten.
Modem bilmediğim bir sebepten kullanıcı adını silmiş. TurkNet'te bu arada geri dönüş yaptı kullanıcı adı şifreyi girdik sorun çözüldü. Beni yanıltan modemin hiç kapanmamış olmasına rağmen, kullanıcı adını sildiği halde IP alması oldu zaten.

Çözüm

Geri
Yukarı