TurkNet Sürekli bağlantı kopması

Je0fex

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben 2 hafta öncesine kadar Millenicom kullanıyordum ve internet kopma sorunum hiç olmuyordu. TurkNet'e geçtiğim ilk hafta cumartesi dışında tüm günler internetim sadece akşam 8 veya 9'dan sonra aktif bir şekilde kullanabildim. Onun dışında kullanamayacağım kadar çok internet bağlantım koptu ve geçen cumartesi ve pazar dışında her gün internet bağlantım gitmeye devam etti. Alt yapım 82 Mbps destekliyor ve ben 100 Mbps internet vermeleri için tarife değişikliği yaptım normalde 75 için anlaşma yapacaktım ama menü de olmadığından 100 Mbps'ye yükselttim. Modem de sorunum olduğunu düşünmüyorum modem de problem olsaydı TurkNet'e geçmeden önce aynısı olurdu modemim Millenicom'dan aldığım modem. Eğer modemimden kaynaklanıyorsa modem değişmeye razıyım internet sorunumu nasıl çözebilirim? TurkNet'e gönderdiğim tüm destek kayıtlarından sonuç alamadım son 24 saat içinde sorunsuz bir şekilde kullanabildiğinizi görüyoruz tarzında mesajlar geliyor. Türk Telekom'da sorun müşteri kaynaklıdır tarzında mesajlar gönderiyor. Aynı problemi yaşayıp düzeltenler varsa veya nasıl düzeltebileceğim hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı