TurkNet Sürekli Bağlantı Kopması

spikespiegel104

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Yaklaşık 4-5 gündür sürekli kopma sorunu yaşıyorum fakat bugün 10 dakika aralıklarla internet gel git yapıyor. Talep açtım fakat bildiğiniz gibi TurkNet genelde 1 gün sonra cevap veriyor ve ben sorunun neden kaynaklı olduğunu anlamak istiyorum belki müdahale edebilirim diye. Sizle ağ ayrıntılarını paylaşsam yorum yapabilecek arkadaşlar var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    30,5 KB · Görüntüleme: 272
Hocam bu illa sağlayıcı kaynaklı olmak zorunda değil ki genelde sürekli kopmalarda sorun sağlayıcıda olmuyor. Bina içi tesisatınızda problem vardır diye düşünüyorum veya değilsede ankastrenize kadar olan kablodada problem olmuş olabilir. Bizim öğrenci evinde mahallede bir teyze sırf balkonuna kablo deyiyor diye kesmiş düşünün neleri var. Altyapı çalışmasıda olabilir.

Evet CRC hataları benim de gözüme çarptı sürekli artıyor eski aldığım SS ile karşılaştırma yaptığımda sorunu farkettim fakat bu CRC hatasını nasıl düzelteceğim ki ? arkadaş demiş altyapı çalışması veya apartman içi tesisat.. Yani çalışma varsa ben boşuna apartman içini yenileteceğim..

Yeni konular

Geri
Yukarı