TurkNet "Sunucudan yanıt yok" problemi

Tolga Samet

Kilopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Selamlar. Birkaç haftadır bu sıkıntıyı çekiyorum. Değerlerde herhangi bir problem yok ancak gün ortasında sürekli internet gidiyor. Birkaç kez modemin IP alamadığını söylediler, benim yapabileceğim herhangi bir şey var mı? Sürekli hallediyoruz yazıyorlar ancak gelen giden yok.

1.png

2.png

Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile modem kurulumu yapmayı deneyin. Aynı zamanda modeminize gelen dsl bağlantı kablosunu ve modemde yanan dsl/wan ışığını kontrol etmenizde de fayda var. Eğer bunların hiçbiri probleminizi çözmezse modemi sıfırladıktan sonra tekrar kurulum yapmayı deneyin. Eğer sorununuz hala devam ediyorsa problemin kaynağını araştırmak gerekir.

TürkNet'te saturasyon sorunu var. Aylardır aynı sorundan müzdaribim. Onlara göre her şey yolunda, sorun bizim modemde.
Bu arada DSLAM kilidi uygulamışlar. 79860 KB - 8191 KB hat değerleri alıyorsunuz. Bu istatistiklere göre 100 Mbit almanız lazım

Birçok kez geçtim. Bana her seferinde düzeltildiğini söylediler ancak herhangi bir gelişme yok. En üstteki hala aktif. Yeni konu açmaktansa oradan devam ediyorum.

Eki Görüntüle 602376
Dostum adamlar düzeldi dediğinde sen tekrar üstüne tıklayıp sorunum giderilmedi dersen o zaman ek bir müdahale yaparlar. Her sorunum düzeldi dedikten sonra tekrar arıza kaydı açmanın hiçbir manası yok. Sen sorunun devam ettiğini bildirdiğinde seni ararlar sonrada ekip gönderirler

Yeni konular

Geri
Yukarı