TurkNet taşıma süreci

bilbobagy

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş için başvurdum. Türk Telekom fiyatları aşırı arttırdı artık daha kalınmazdı TurkNet'i gördüm denemek istedim. Ama daha geçmeden bile sürekli sorun problem dert yaşıyorum. Açıkçası korkuttu beni bu. Türk Telekom telefon hattıyla bağlamış interneti ben TurkNet'in yalını için başvurmuşum o yüzden imzalayıp tekirdağa yolladığım belgeler geçersizmiş tekrar abonelik kaydı aldılar arayıp. Süreç uzadı ve promosyon kodumun iptal olduğu söylendi. Twitch üzerinden 1 ay ücretsiz kampanyasına katılmıştım. Yani kısacası daha geçişim bile sağlanmadan başım ağrıdı. Korkuyorum geçişten sonra daha çok problem yaşarım diye. Önerebileceğiniz başka sağlayıcı var mıdır?

Ben şu an kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum. Firma olarak da Kablonet olabilir. Emin değilim sadece aklıma benzer bir firma geldi.

Ben şu an kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum. Firma olarak da Kablonet olabilir. Emin değilim sadece aklıma benzer bir firma geldi.

Yani hizmet numaramdan yalın internet olmadığını görüp ona uygun belge yollamaları gerekmez miydi? Az önce tekrar yolladım belgeleri bakalım ne kadar sürecek aktivasyon.

Turkcell deneyebilirsiniz öneririm çünkü tamam Turkcell fiyatları da pahalı ama çok düzgünler ve her istediğiniz başvuruda ve sıkıntıda öbürsü gün evinize geliyorlar pahalı ama fiyatları düşürebilirsiniz mesela 50 MB download 6MB upload bende olan paket ben 110 TL ödüyorum ama çok iyi hiçbir zaman düşmesi falan olmuyor ve yanında TV+ ta hediye ettiler normalde 140 TL bu paket ama bana yardımcı oldular peşine düşerseniz indrim bile yapıyorlar.

Yani hizmet numaramdan yalın internet olmadığını görüp ona uygun belge yollamaları gerekmez miydi? Az önce tekrar yolladım belgeleri bakalım ne kadar sürecek aktivasyon.

Ben pişman olmadım hocam. Arkadaşımı da geçirdim bir ay bedava kaptım. Güzel hizmet. Vaat edilen hızı da alıyorum.

Arkadaşlık kodu var o kod ile üye olursan sana ve kodun sahibine 1 ay ücretsiz üyelik geliyor istersen arkadaşlık kodumu atabilirim.
Bende geçmeyi düşünüyorum.

Arkadaşını nasıl geçirdin link vb. atarak mı ve arkadaşınada bedava 1 ay geldi mi?

Arkadaşlık kodu var o kod ile üye olursan sana ve kodun sahibine 1 ay ücretsiz üyelik geliyor istersen arkadaşlık kodumu atabilirim.

Peki arkadaşlık kodunun süresi var mı? Mesela ben iki ay kaldı taahhüt bitmesini bekliyorum. Siz atsanız iki ay sonra geçerli olacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı