TurkNet telefonda internet yok ama bilgisayarda var

mustafa uz

Hectopat
Daha fazla  
TurkNet kullanıyorum yaklaşık iki yıldır. İlk defa böyle bir sorun yaşıyorum. Bilgisayarda internet var gayet güzel Discord'da konuşuyorum video izliyorum vs. ama telefonda durup dururken gidiyor. Wi-Fi sembolünün yanında ünlem işareti çıkıyor 15-20 dakika hiçbir şeye bağlanmıyor sonra düzeliyor. Mesela telefonda ünlem çıktığı sırada bilgisayarda sorunsuz olarak kullanabiliyorum ya da evdeki diğer kişilerde hiçbir sorun olmuyor.
Görürler mi bilmiyorum ama etiketliyim yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Not;
-Telefonum Samsung Galaxy M21.
-Modem Türk Telekom.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer kablosuz bağlantı sağlayan cihazlarda da aynı problem bulunmakta mı?

Hayır sadece benim telefonumda var.
Eğer SIM kartı bulunan başka bir telefon varsa belirli bir süre internet paylaşımı sağlayarak kendi cihazınızı paylaşılan internete bağlar mısınız? Telefonda problem olma ihtimali olabilir mi?

Eğer SIM kartı bulunan başka bir telefon varsa belirli bir süre internet paylaşımı sağlayarak kendi cihazınızı paylaşılan internete bağlar mısınız? Telefonda problem olma ihtimali olabilir mi?
Tamamdır deneyip dönüş yapacağım.
Hocam denedim bir sorun olmadı ama bazen bir saatte bir oluyor bazen 15 dakika da bir oluyor. Sağlıklı bir cevap verememiş olabilirim haberiniz olsun.

Son düzenleme:
TurkNet kullanıyorum yaklaşık iki yıldır. İlk defa böyle bir sorun yaşıyorum. Bilgisayarda internet var gayet güzel Discord'da konuşuyorum video izliyorum vs. ama telefonda durup dururken gidiyor. Wi-Fi sembolünün yanında ünlem işareti çıkıyor 15-20 dakika hiçbir şeye bağlanmıyor sonra düzeliyor. Mesela telefonda ünlem çıktığı sırada bilgisayarda sorunsuz olarak kullanabiliyorum ya da evdeki diğer kişilerde hiçbir sorun olmuyor.
Görürler mi bilmiyorum ama etiketliyim yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Not;
-Telefonum Samsung Galaxy M21.
-Modem Türk Telekom.
Mustafa Bey merhabalar, cihazınızla alakalı bir durum söz konusu gibi görünüyor. Üretici firma ile görüşebilirsiniz.

Geri
Yukarı