TurkNet VDSL 100 Mbps modem önerisi

SencanGariest41

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba. Yarın aktivasyon için adresime ekip yönlendirilecek ancak bir sorum var. Altyapım ekte olan resimde olduğu üzere VDSL 82 Mbps download 8 Mbps upload desteklemekte, buna göre bir modem arayışına çıktım. Bana F/P olarak uygun gelen bir modem buldum. ZyXEL markasının VMG3625-T50b modeli ancak altyapıma ve aldığım hizmete uygun bir modem olup olmadığını sorgulama için buradayım. Sizce nasıl bir modem altayapıma uygun mu? Aldığım hizmeti sizce verimli bir şekilde karşılayacak mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, önerdiğiniz modem markası vb. olursa yazabilirsiniz.

1677772886953.png

Keenetic Omni DSL öneririm. 3 senedir kullanıyorum. Arayüz ve özellikleri bakımından şahsen pek bir rakibi yok.

Artarsa bunu, artmazsa bunu öneririm hocam, ASUS ve Keenetic modem-router olayında genel olarak daha önde markalar özellikle arayüz ve özellik bakımından.

Öncelikle öneriniz için teşekkürler, attığınız Keenetic ürününde VDSL2 olduğu yazıyor.

1677774218505.png

Burada VDSL yazmakta bir sorun olmaz değil mi?

Keenetic Omni DSL öneririm. 3 senedir kullanıyorum. Arayüz ve özellikleri bakımından şahsen pek bir rakibi yok.
Link atma şansınız var mı? Trendyol veya Hepsiburada gibi satıcı firmalarından.

Öncelikle öneriniz için teşekkürler, attığınız Keenetic ürününde VDSL2 olduğu yazıyor.

Eki Görüntüle 1687616

Burada VDSL yazmakta bir sorun olmaz değil mi?

Link atma şansınız var mı? Trendyol veya Hepsiburada gibi satıcı firmalarından.

VDSL-VDSL2 aynı şey sorun olmaz, ben şahsen Keenetic Omni DSL önermem kendim kullandım ya bana kronik sorunlu bir model geldi ya da bilemiyorum, tam anlamıyla berbattı yan odadan bile hız düşüşü ve butter fload yaşıyordum, daha sonra satıp ASUS DSL AC750 geçtim ve ilaç gibi geldi, size önerim alacaksanız ya ASUS DSL AC750 ya da Keenetic Extra alın.

VDSL-VDSL2 aynı şey sorun olmaz, ben şahsen Keenetic Omni DSL önermem kendim kullandım ya bana kronik sorunlu bir model geldi ya da bilemiyorum, tam anlamıyla berbattı yan odadan bile hız düşüşü ve butter fload yaşıyordum, daha sonra satıp ASUS DSL AC750 geçtim ve ilaç gibi geldi, size önerim alacaksanız ya ASUS DSL AC750 ya da Keenetic Extra alın.
Biraz araştırma yapmıştım konuyu açmadan önce gerçekten Keenetic Extra'yı çok övüyorlar bakalım şu anlık onu alacağım gibi duruyor.

Geri
Yukarı