Çözüldü Turknet VDSL Paket ADSL Gözükme ve Telefon Bağlanmama Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TechnoQuantum

Hectopat
Yer
Bandırma
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Salı günü Turknet'in 50 Mbps paketine başvurdum bugün aktivasyon bilgileri elime ulaştı fakat modem üzerinden bağlantımı sağlamaya çalıştığımda ADSL gözüküyor ve aynı zamanda yeni telefon numaram da bağlanmamış. Aynı durum dün bir tanıdığıma da oldu, aynı anda başvurduk onun interneti bir gün önce bağlandı ama aynı sorun onda da var. Acaba saha dolabından port ADSL'den VDSL'e taşınmamış olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Modemim: Asus DSL-AC55U
NOT: Arıza kaydı oluşturdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok daha arıza kaydı oluşturursun, 2 aydır TurkNet'teyim haftada 2 kere arıza kaydı açıyorlar, artık gelen adamla kanka olduk . Telefonda teknoloji muhabbeti yapıyoruz .

Acaba evimde hazırda adsl hattı olduğundan teknik ekip portu evime kadar bağlamamış olabilir ?
Bir elektrikçi çağırtıp binamdaki portu kontrol ettirsem arıza kayıtta sıkıntı çıkarırmı ki?

chrome_2017-07-07_14-12-13.png

Turknet çok idaalı konuştu ama hepsi boşmuş bende sizin gibi onlara inandım geçtim ama hızı vermiyorlar birde kelime oyunu yapıyorlar benim hızda 50 kadar destekliyor arıza kaydı bırakıyorum ertesi gün 45 falan oluyor aradan 24 saat geçiyor tekrar 20 geri düşüyor :) tam çakal olmuşlar birde müşteriler hizmetindeki bayanlar değil beyleri sanki yolan geçeni müşteri temsilcisi yapmışlar.

Ama sanırsam suç türknette değil turk telekomda, benim portu açmışlar fakat şuan kullanımda olan adsl ile değiştirmemişler. Vdsl geçmiş olsam ve düşük hız alsam sizin dediğiniz olacak ama şuanlık skıntı portlarda benim gözümde.

TürkNetliyim, TürkNet perte çıktı arkadaşlar. 76Mbps hız alıyordum, şu anda max. 2-3 Mbps oldu. :) Fazla özgüvenle yola çıktılar, başlangıçta düştüler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme
Evime var olan hat üzerinden bağlamak yerine yeni hat getirip koymuşlar(benim haberi yok) ankastreden daireye bağlantısı kaldı bir tek. Sorunum Çözülmüştür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı