TurkNet vs Comnet

Comnet'i daha önce duymadım ama evime bir sürü ISS deneme karşın şunu söyleyebilirim. En iyi hizmet aldığım Türknet'ti. En yüksek hızı veren ISS o şuan ve çok girişimciler daha önceden 100Mbps girmesi imkansız olan evimde şuan 100Mbps kullanıyorum.

4 senelik TurkNet kullanıcısıyım 2 tane aboneliğim var bir sıkıntı yaşamadım öyle. Bir sıkıntı olursa da TurkNet'in senede 1 kere Türkiye geneli çökmesi oluyor o kadar.

Türknet kullanıyorum ve comnette sorgulayım dedim sonuç bu. Port yokmuş.

1638706134037.png

Altyapım Türk Telekom eve kadar fiber. Şu an da TT abonesiyim. 13 gün sonra taahhüt bitiyor. Hangi ISS'yi seçmem konusunda fikir almam gerek. Taahhüt istemiyorum. Bir kere ağzım yandı artık. O yüzden TT elendi gözümde.
TurkNet, Comnet vb. firmalardan hangisine geçmeliyim? Aranızda kullanan varsa memnun mu? Müşteri hizmetleri veya destekleri nasıl? Aşağıya altyapı sorgulama sonuçlarını bırakacağım. Şu ana kadar hiçbir kesinti yaşamadım TT ile. Bu, diğer ISS'ler ile yaşamayacağım anlamına gelir mi?
TurkNet:

Eki Görüntüle 1233969

Comnet:

Eki Görüntüle 1233970

@Ulunay, galiba TurkNet kullanıyordu TT Fiber altyapı da. Memnun musunuz? Hız testi atabilir misiniz?
Memnunum. Eve geçince hız testini eklerim.

Konuda "Netspeed'e geçeceğim" demişsiniz. Geçtiniz mi? Ondan memnun musunuz peki? Belki onu da düşünebilirim.
Geçtim geçişim Comnet üzerinden oldu. Comnet'den kaynaklı birçok sorun yaşadım geçerken müşteri hizmetleri çok ilgiliydi Comnet ile kurumsal mesajlaşmalar bile başlattılar benim için sonunda geçişi yapabildiler. Hız ve müşteri hizmetleri olarak memlunum fakat ping konusunda beni Adana POP nokasına bağladıkları için bu da diğer firmalara göre İstanbul'a +5ms gecikme yarattığı için memnun değilim. 3 ay sonra o dairede tekrardan TurkNet kullanmayı planlıyorum.

Geri
Yukarı