TurkNet vs Kablonet

Keşanlı27

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim evimde bir internet ihtiyacım var. Ve en iyi kampanyalar bunlar.
TurkNet bana 75 hız veriyor. VDSL ve Kablonet bizde fiber alt yapısı var bana hangisi önerirsiniz?
Bende oyun oynuyorum *apex legands,fortnite,varolant* pink arası çokmu büyükmü

Son düzenleme:
Kablonetin akıllı sınırsız tarifesini alacaksanız 19-24 arası hız düşüyor.
Uzun zamandır kullandığım ve memnun olduğum için KabloNet öneririm ama en iyisini binanızda Kablonet ve TürkNet kullanan kişiler söyler.

Fiber altyapısı varsa Kablonet güldüren 100 kampanyasını kullanabilirsiniz. Çevremdeki birçok kişi kullanıyor, yazın biz de geçtik ve çok memnunuz. Düşük hız, bağlantı kopmaları veya ping sorunu yaşamadık hiç.

Son düzenleme:
Müşteri hizmetleri açısından ve uzun zamandır kullandığım ve memnun kaldığım için Kablonet derim fakat arkadaşın dediği gibi akıllı sınırsız tarifede 19-24 arası internet hızı düşüyor çok kanser edici bir durum. TurkNet altyapısı gelirse olduğum bölgeye gigabit olana anında geçerim.

ISS karşılaştırmaktan vazgeçin. Her bölgede farklı ISS altyapısı iyidir. En iyisi şu en iyisi bu diyemezsiniz. Eğer seçmekte zorlanıyorsanız bu rehbere bakın. Ama karşılaştırmaktan vazgeçin her şey altyapıya bağlıdır.

Geri
Yukarı